«БАБИН ЯР. ГОЛОСАМИ». МУЗИЧНО-ПОЕТИЧНИЙ ПЕРФОМАНС

30.09.2021

Увечері 30 вересня 2021 року на території Національного історико-меморіального заповідника відбувся музично-поетичний перфоманс на вірші лауреатки Шевченківської премії 2020 року Маріанни Кіяновської зі збірки поезій «Бабин Яр. Голосами». До книги увійшли 67 віршів, присвячені трагічним подіям.

Захід організував Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства Національного університету «Києво-Могилянська академія», присвятивши його пам’яті всіх жертв, які загинули у Бабиному Яру під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках

Перед початком вистави до глядачів звернулися з промовою директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства Леонід Фінберг та виконуюча обов’язки генерального директора Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» Роза Тапанова. Настоятель Володимирського кафедрального патріаршого собору митрофорний протоієрей отець Борис Табачек звершив молитву за душі загиблих у Бабиному Яру.

Режисер перфомансу Олег Ліпцин разом з акторами та музикантами «оживили» вірші Маріанни Кіяновської, через які присутні на заході глядачі відчули жах трагедії, що розігралась у Бабиному Яру 80 років тому.