ЕКСКУРСІЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ

28.09.2021

На передодні 80-х рокових початку розстрілів у Бабиному Яру до Національного  історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» йдуть тисячі людей, щоб вшанувати пам’ять загиблих, вклонитися їх велетенській безіменній могилі. Серед відвідувачів безліч молоді, студентів, учнів.

28 вересня 2021 року старшим науковим співробітником НІМЗ «Бабин Яр» Володимиром Корнелюком проведено чергову екскурсію для юнаків та дівчат на тему «Бабин Яр: історія, трагедія, пам’ять».

На цей раз зустріч на території заповідника відбулася зі студентами третіх та четвертих курсів Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Молодь уважно та зацікавлено слухала розповідь Володимира Корнелюка про історію урочища Бабин яр, його трагічні сторінки як вісімдесятилітньої давності, так і шістдесятирічної – Куренівської трагедії. А також про  здійснені та нинішні заходи щодо збереження пам’яті про жертв та їхніх рятівників.

Студенти ознайомилися з територією Національного заповідника, пам’ятниками та пам’ятними знаками на його території, ставили конкретні запитання і отримували на них фахові відповіді.

Вражені почутим й побаченим молоді екскурсанти дійшли єдиного й правильного висновку про те, що жахіття Бабиного Яру не мають більше повторитись. Ніколи знову!