Геноцид українського народу

06.04.2022

Неможливо описати словами те, що зараз бачать наші захисники ЗСУ, поліцейські та мінери, які зайшли до міст Гостомель, Ірпінь, Буча. Тілами чоловіків, жінок та дітей усипані вулиці. Всі вони були по-звірячому, безжально та цинічно вбиті російськими солдатами.

«У Бабин Яр мене водив тато. Розповідав про рів, про те, як його мати своїй дочці шестирічній перед розстрілом гладила сукню камінням. Щоб виглядала гарно. Звідки він міг це знати, брехав. А я не слухав, швидше б додому і у футбол із пацанами. Тому що мені також було шість. Вчорашні фото довго не дозволять грати. З дитинства пам'ятаю зупинки електрички із милими назвами – Ірпінь, Буча, Лісова Буча. А зараз попросили дитяче харчування не передавати… Дітей немає, майже всіх убили… Поки що незрозуміло, як займатися буденним, як працювати», - не зможе стримати емоцій український бізнесмен Гарік Корогодський. Володимир Кличко прокоментував убивство солдатами РФ мирних громадян у Бучі. «Я знаходжуся в місті Буча, недалеко від столиці. Те, що відбувається тут і всюди в Україні, – не спецоперація. Це не військові об’єкти. Це цивільні громадяни, яких вбили пострілом у голову. Їхні руки зв’язані за спинами. Це – геноцид українського народу. Це те, що робить російський режим, російська армія Путіна – вбивають пострілом уголову цивільних із зв’язаними за спиною руками», – сказав Кличко.

Президент Євросоюзу Шарль Мішель назвав геноцид українців у Бучі «Бучанською різаниною».«Я шокований фотографіями, які врізаються в пам'ять та свідчать про звірства, скоєні російською армією у звільнених районах Київщини. ЄС допоможе Україні та НУО зібрати необхідні докази для позовів до міжнародних судів. Подальші санкції та підтримка ЄС на підході», - написав Мішель у себе на сторінці у ФБ.

Росія та кожен росіянин, який причетний до геноциду українського народу будуть покарані за свої звірства. А Україна – переможе!