Година пам'яті «Бабин Яр: історія та долі» у бібліотеці ім. А.Костецького для дітей

23.09.2021

«Бабин Яр: історія та долі» – під такою назвою 22 вересня 2021 року пройшла година пам'яті у бібліотеці ім. А.Костецького для дітей, що у Шевченківському районі столиці.

Для бібліотеки вже стало традицією щорічно у ці вересневі дні запрошувати до читачів, щоб нагадати про одну з найжахливіших сторінок Другої світової війни, що сталася в окупованому нацистами Києві у вересні 1941 року.

Цього року учасниками години пам’яті стали семикласники гімназії № 154 стали  «Бабин Яр: історія та долі» та заступник генерального директора з наукової роботи Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр», Заслужений працівник культури України Андрій Ткачук.

Розповідь Андрія Ткачука про трагедію Бабиного Яру  викликала у дітей зацікавленість і співпереживання, адже вона була побудована на сповнених болю від пережитого спогадах людей, яким тоді вдалося вижити завдяки допомозі та підтримці співвітчизників.

Враження від розповіді підсилили хвилюючі кадри фотохроніки та книги, представлені на виставці «Їх тисячі лягло у Бабин Яр глибокий», що дало змогу відчути весь трагізм тих подій.

Проведення години пам’яті має важливе значення у процесі виховання молоді у дусі патріотизму і небайдужості до історичних сторінок свого народу. Нинішнє покоління має знати все про трагедію Бабиного Яру для недопущення подібних злочинів у майбутньому.