Година пам’яті «У БАБИНОМУ ЯРУ ПАЛАЮТЬ СОТНІ СВІЧ…»

06.10.2022

Вшануванню пам’яті сотень тисяч жертв Бабиного Яру була присвячена година пам’яті, яка була проведена в бібліотеці ім. А.Костецького з дев’ятикласниками школи № 82.

Українська та світова спільнота у вересні кожного року відзначає річницю початку подій у Бабиному Яру, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Майже те саме переживаємо і ми з вами в теперішньому нашому сьогоденні, маючи боронити нашу Україну та українців від навали рашистів, які прийшли на нашу землю саме з метою знищити український народ як націю.

Разом з історією трагедії вісімдесятирічної давнини в розповіді науковця, заступника директора з наукової роботи Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» Андрія Платоновича Ткачука проходили паралелі нашої сьогоднішньої боротьби із російськими загарбниками, їх нелюдського ставлення до українців.

У юнацтва була можливість отримати відповіді на запитання, висловити своє відношення і розуміння цих подій та познайомитися з книгами про трагедію Бабиного Яру.

 

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-2260325168210695"
data-ad-slot="6358853858"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">