Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан та представники Міністерства закордонних справ Франції та України відвідали НІМЗ "Бабин Яр"

23.03.2018

23 березня 2018 р. Національний історико-меморіальний заповідник „Бабин Яр” відвідав Міністр закордонних справ Франції  Жан-Ів Ле Дріан та представники Міністерства закордонних справ Франції та України.

Поважних закордонних гостей на території Заповідника приймав Генеральний директор Національного історико-меморіального заповідника „Бабин Яр” Б. І. Глазунов.

Міністр ознайомився з історією урочища Бабин Яр та трагічними подіями, які відбувалися на території цього урочища під час нацистської окупації м. Києва в 1941-1943 роках. 

Жан-Ів Ле Дріан та представники супроводу Міністра вшанували пам’ять невинних жертв, які назавжди закарбовані на кривавих сторінках історії війни та Голокосту, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку „Менора”.

Міністр закордонних справ Франції  Жан-Ів Ле Дріан та Генеральний директор Заповідника Б. Глазунов обмінялися пам'ятними сувенірами.

ДолученняРозмір
Іконка зображення pokladannya_kvitiv_francyuz_ke_posol_stvo.jpg184.03 КБ