Списки розстріляних під час окупації Києва в 1941-1943 роках

06.02.2013

Київські підпільники  які були розстріляні гестапо

1. Кудря Іван Данилович - керівник Київської підпільної розвідувально-диверсійної групи . Розстріляний гестапо в 1942 р. Герой Радянського Союзу

2. Капшученко Раїса Миколаївна (Окіпна) – член підпільної розвідувально-диверсійної групи І.Кудрі. Розстріляна гестапо в 1942 р.

3. Бремер Євгенія Адольфівна – член підпільної розвідувально-диверсійної групи І.Кудрі. Розстріляна гестапо в 1942 р.

4. Соболєв (Сухоруков) Дмитро – член підпільної розвідувально-диверсійної групи І.Кудрі. Розстріляний гестапо в 1942 р.

5. Печенев Антон Іванович - член підпільної розвідувально-диверсійної групи І.Кудрі. Розстріляний гестапо в 1942 р.

6. Подшивалова Г.С. – член Київського запасного підпільного міському КП(б)У

7. Васільєва М.С. – член Київського запасного підпільного міському КП(б)У

8. Івакін К.П. – секретар Київського основного підпільного міському КП(б)У

9. Пащенко С.А. – член Київського основного підпільного міському КП(б)У

10. Кудряшов Володимир Іванович - член Київського основного підпільного міському КП(б)У Герой Радянського Союзу

11. Ревуцький Ф.Ф. – член Київського основного підпільного міському КП(б)У

12. Хохлова А. І. –  член Київського основного підпільного міському КП(б)У

13. Ухо Н. С. – секретар Шевченківського райкому КП(б)У

14. Дудінов І.Ф. – секретар Жовтневого райкому КП(б)У

15. Артамонов В.І. – секретар Московського райкому КП(б)У

 

16. Маркус Тетяна Йосипівна -  Герой України, член підпільної винищувально - диверсійної групи, зв'язкова київського підпільного міському КП(б)У. Розстріляна 29.01. 1943 року

 

17. Горобець Олександр – після загибелі Кудряшова В.І. очолив винищувально -диверсійну організацію

 

18. Левицький Жорж – секретар Київського підпільного міському КП(б)У

19. Фалько Олексій - після загибелі О. Горобця очолив винищувально -диверсійну організацію. Розстріляний в квітні 1943 року

20. Байдако Микола - член винищувально - диверсійної організації. Розстріляний в 1943 році

 

 

 

 

Розстріляні Священнослужителі                                          (6 листопада 1941 року)                                              

1. Олександр Вишняков настоятель Солом’янского храму м. Києва архимандрит 

2.протоієрей Павло
 

 

Розстріляні футболісти

 

1.Микола Трусевич

2.Олексій Клименко

3.Іван Кузьменко

4.Микола Короткихлд

 

 

                                 Список членів ОУН, які загинули

                          в 1941-1943 роках

                       і поховані у Бабиному Яру

                           ( матеріали взяті у  Фундації імені Ольжича голова правління Сергій Кот  )

 

Багазій Володимир

Багазій Ігор

Біда Роман

Бондаренко Петро

Будяк Юрій

Винників Наталка

Гупало Костянтин

Дайненко

Демидюк Семен

Дідів Юрій

Домазар Зиновій

Зеленко Михайло

Ігнатко Юрій

Керський

Кибіч Архип

Кирилюк

Кобрин Василь

Костюк Корнелій

Коцур Роман

Кошик Іван

Кравець

Кравченко Володимир

Кузьмик Василь

Мовчан Валентин

Назаренко

Неборачко

Огуй І.

Олійник Петро

Осташек

Панчук Теофіл

Перевертун О.

 

Пиндуляк Созонтій

Піснячевський Віктор

Поліщук

Рибак Василь

Рогач Ганна

Рогач Іван

Романів

Рошко Іван

Сампара Д.

Сиченко

Сіренко

Суховерська Євгенія

Суховерська Теодозія

Суховерський Євген

Суховерський Теодозій

Теліга Михайло

Теліга Олена

Терещенко Володимир

Турецький

Турлик Корнелій

Унгурян Микола

Фодчук Роман

Цимбалюк

Чемеринська Одарка

Чемеринський Орест

Чередниченко Теодозій

Шевченко Яків

Шпитко Юрій

Яковенко Іван

Якубович Роман

Якубовський Ярема

 

 

 

 

 Моряки Пинской военной флотилии погибшие (1941 – 1943 гг.)
в Бабьем Яру и Сырецком Лагере военнопленных

( Матеріали взяті у „Товариства ветеранів Розвідки Воєнно-Морского флоту”   голова О.В. Мармашов)

 

1. Винский Владимир Леонтьевич – краснофлотец, моторист бронекатера, БКА № ? Погиб в Сырецком концлагере (из воспоминаний Голубко).

 

2. Дендиберс – краснофлотец, пулеметчик, попал в плен в сентябре 1941. Закопан живым в траншею и залит асфальтом в Сырецком лагере в феврале 1942 г.

 

3. Кузьмин Константин Павлович – капитан-лейтенант, Начальник 3-го отдела (вооружений) штаба ПВФ. Штаб ПВФ. В июле 1942 г. погиб в оккупированном Киеве (подпольщик).

 

4. Королев Н. – Главный старшина. КЛ «Передовой». Подпольщик, в 1942 г. казнен немцами в Киеве.

 

5. Клещинский Иван Игнатьевич – краснофлотец. Рулевой БКА. БКА № 204. 1. Погиб в бою 17.08.1941 г. у с. Верхняя Олба. 2. Попал в плен. Закопан живым в траншею и залит асфальтом в Сырецком лагере военнопленных в феврале 1942.

 

6. Коростылев Иван Васильевич – Техник интедант 2 ранга. Тыл флотилии. Был ранен и остался в Киевском госпитале; погиб в середине 1943 г. Киевский подпольщик.

 

7. Музыра Василий Семенович – ст. 1 ст. Инструктор ОВМШ. Подпольщик. Казнен немцами в 1942 г.

 

8. Майстер Меер Иосифович – красноармеец. 1901 г.р,. с. Вахновка Винницкой обл. Призван из Киева. Был в плену в Бориспольском лагере. Погиб в 1941 г. в Бабьем яру.

 

9. Розенфельд Семен Петрович – Политрук краснофлотец. Корреспондент газеты ПВФ, военно-морская почтовая станция 1155, п/я 26. ПО. 1916 г.р. Киев. Расстрелян в Бабье Яру.

10. Розенфельд Рова Петрович – краснофлотец. Военно-морская почтовая станция 1155, п/я 26. 1917 г.р. Киев. Призван из Киева. Расстрелян в Бабьем Яру.

 

11. Серебрянников Валентин Гаврилович – Инженер-старший лейтенант. Командир БЧ-5 МН. МН «Флягин». В сентябре 1941 г. был ранен в ногу и попал в плен. Бежал. С конца 1941 г. Работал техником коммунального хозяйства в Киеве. Подпольщик. В 1943 г. арестован гестапо и публично повешен.

 

12. Светлов Василий Григорьевич – Инженер – капитан 3 ранга. Начальник 2-й части (ремонта и эксплуатации) технического отделения управления Тыла флотилии, затем флагманский инженер-механик флотилии. Тыл флотилии. За подъем МН «Ростовцев» был представлен к ордену «Красной звезды». 24.07.1942 г. схвачен в Киеве и казнен гестапо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                               

                                                                                                                     

       Список осіб, які загинули в Бабиному Яру      

   по Петровському району

 

                                                                                                                        (Матеріали взяті з Державного архіву Київської області)

 

1. Белинская Мария – 1875 г/р, евр. (Спасская 22/4) 29.09.1941

2. Белинская Соня – 1913 г/р, евр. (Спасская 22/4) 29.09.1941

3. Белинский Исаак– 1873 г/р, евр. (Спасская 22/4) 29.09.1941

4. Беловецкая – 1898 г/р, евр. (Константиновская 4/12) 29.09.1941

5. Белянд – 1883 г/р, евр. (Притицко – Никольская 19/7) 29.09.1941

6. Бень – 1883 г/р, евр. (Ливера 10/10) 29.09.1941

7. Берман Исаак – 1903 г/р. евр. (Спасская 26/5) 29.09.1941

8. Берман Фаня – 1908 г/р. евр. (Спасская 26/5) 29.09.1941

9. Берштейн Мая – 1924 г/р, евр. (Спасская 26/3) 29.09.1941

10. Берштейн Рая – 1927 г/р, евр. (Спасская 26/3) 29.09.1941

11. Берштенй Ципа – 1887 г/р, евр. (Спасская 26/3) 29.09.1941

12. Бессмертный – 1876 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941

13. Билецкий – 1936 г/р, евр. (Юрковская 39/6) 29.09.1941

14. Билецкий – 1938 г/р, евр. (Юрковская 39/6) 29.09.1941

15. Бляхер Боба – 1931 г/р, евр. (Фрунзе 24/1) 29.09.1941

16. Бляхер Бума – 1937 г/р, евр. (Фрунзе 24/1) 29.09.1941

17. Бляхер Вера – 1910 г/р, евр. (Фрунзе 24/1) 29.09.1941

18. Бляхер Сарра – 1939 г/р, евр. (Фрунзе 24/1) 29.09.1941

19. Бодик Ася – 1916 г/р, евр. (Мирная 1/3) 29.09.1941

20. Бодик Миша – 1938 г/р, евр. (Мирная 1/3) 29.09.1941

21. Борисовский – 1896 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

22. Борисовский – 1901 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

23. Бородянская – 1900 г/р, евр. (Ливера 11/17) 29.09.1941

24. Бородянская Аня – 1932 г/р, евр. (Константиновская 22/7) 29.09.1941

25. Бородянская Соня – 1913 г/р, евр. (Константиновская 22/7) 29.9.1941

26. Бородянский – 1878 г/р, евр. (Н. Вал 23/10) 29.09.1941

27. Бородянский Сема – 1938 г/р. евр. (Константиновская 22/7) 29.09.1941

28. Борсук – 1893 г/р, евр. (Юрковская 40/2) 29.09.1941

29. Борсук – 1895 г/р, евр. (Юрковская 40/2) 29.09.1941

30. Бренар – 1900 г/р, евр. (Ярославская 24/7) 29.09.1941

31. Бризкин – 1928 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

32. Бризкин Изя – 1928 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

33. Бризкина Женя – 1908 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

34. Брисиловский – 1875 г/р, евр. (Кирова 38) 29.09.1941

35. Бродская Ася Ароновна – 1893 г/р, евр. (Спасская 37/6) 29.09.1941

36. Бродский Арон Маркович – 1883 г/р, евр. (Спасская 37/6) 29.09.1941

37. Бросиловская Хана -1903 г/р, евр. (Хоревая 27/10) 29.09.1941

38. Бросиловский – 1878 г/р, евр. (Хоревая 27/10) 29.09.1941

39. Броцкий – 1883 г/р, евр. (Мирная 5/24) 29.09.1941

40. Броцкий З. – 1886 г/р, евр. (Мирная 5/24) 29.09.1941

41. Броштейн Цина – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/24) 29.09.1941

42. Бубис – 1853 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

43. Бубис Фаня – 1893 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

44. Бубушка – 1885 г/р, евр. (Ярославская 4\31) 29.09.1941

45. Булкин – 1883 г/р, евр. (Ливера 11/10) 29.09.1941

46. Булкин – 1916 г/р, евр. (Ливера 11/10) 29.09.1941

47. Булкин – 1920 г/р, евр. (Ливера 11/10) 29.09.1941

48. Булкин – 1938 г/р, евр. (Ливера 11/10) 29.09.1941

49. Бурженицкая Рахиль – 1895 г/р, евр. (В. Вал 16/11) 29.09.1941

50. Буркоштейн Роза – 1939 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941

51. Буркоштейн Хайка – 1929 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941

52. Буркоштейн Хаим – 1883 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941

53. Буркоштейн Циля – 1889 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941

54. Бурштейн – 1873 г/р, евр. (Ратманского 8/2) 29.09.1941

55. Бурштейн – 1873 г/р, евр. (Ратманского 8/2) 29.09.1941

56. Бурштейн Ильда – 1888 г/р, евр. (Щекавицкая 39/1) 29.09.1941

57. Бурштейн Мойсей – 1888 г/р, евр. (Щекавицкая 39/1) 29.09.1941

58. Бурштейн Сима – 1938 г/р, евр. (Щекавицкая 39/1) 29.09.1941

59. Бурштейн Шпира – 1918 г/р, евр. (Щекавицкая 39/1) 29.09.1941

60. Бухбиндер Хая – 1875 г/р, евр. (Ливера 10/13) 29.09.1941

61. Бухля Бруха – 1853 г/р, евр. (Мирная 2/5) 29.09.1941

62. Бухман – 1873 г/р, евр. (Хоревая 27/4) 29.09.1941

63. Вайер – 1901 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941

64. Вайер Броня – 1930 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941

65. Вайзбург Яша – 1925 г/р, евр. (Константиновская 40/5) 29.09.1941

66. Вайсбейн – 1868 г/р, евр. (Спасская 31/8) 29.09.1941

67. Вайсберг – 1883 г/р, евр. (Ливера 9/7) 29.09.1941

68. Вайсберг – 1918 г/р, евр. (Ливера 7/10) 29.09.1941

69. Вайсберг – 1938 г/р, евр. (Ливера 7/10) 29.09.1941

70. Вайсберг Голда – 1898 г/р, евр. (Ливера 11/29) 29.09.1941

71. Ванеглус – 1873 г/р, евр. (Кирова 38) 29.09.1941

72. Васельман – евр. (Ярославская 13\15) 29.09.1941

73. Васерман – 1863 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941

74. Васерман Юла – 1873 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941

75. Ващик Гадина – 1927 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

76. Ващик Евгений – 1908 г/р, евр (Кирова 85) 29.9.41

77. Ващик Рузя – 1925 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

78. Вигельфор Эсфир – 1883 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941

79. Винокур – 1900 г/р, евр. (Хоревая 39/29) 29.09.1941

80. Винокур – 1930 г/р, евр. (Хоревая 39/29) 29.09.1941

81. Витошкина Лейба – 1888 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941

82. Витошкина Соня – 1913 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941.

83. Вишневский Евгений Владимирович – 1907 г/р, укр. (Вышгородская 186) в 1941

84. Вишневский Евгений Владимирович – 36 лет, евр. (Вышгородская 186) убит при эвакуации

85. Влехбер Лейзер – 1879 г/р, евр. (Константиновская 33/24) 29.09.1941

86. Внуковский Гриша – 1908 г/р, евр. (Воздвиженская 35/8) 29.09.1941

87. Внуковский Ольга – 1910 г/р, евр. (Воздвиженская 35/8) 29.09.1941

88. Водная Сура – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 29/7) 29.09.1941

89. Водный Бельман – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 29/7) 29.09.1941

90. Волкинд – 1888 г/р, евр. (Спасская 31/22) 29.09.1941

91. Волкинд – 1888 г/р, евр. (Спасская 31/22) 29.09.1941

92. Володарская Зойда – 1920 г/р, евр. (Н. Вал 3/10) 29.09.1941

93. Володарский Шмылек – 1928 г/р, евр. (Н. Вал 3/10) 29.09.1941

94. Володарский Янкель – 1926 г/р, евр. (Н. Вал 3/10) 29.09.1941

95. Волынская Елизавета Зельмановна – 49 лет, дом № 8, кв. 3

96. Волынский – 1873 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941

97. Волынский – 1883 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941

98. Воробьев Константин Демьянович – 1905 г/р, укр. (Бондарский переулок 8) арестован

99. Воробьев Сурра – 1914 г/р, евр. (Константиновская 4/48) 29.09.1941

100. Воробьева Геня – 1938 г/р, евр. (Константиновская 4/48) 29.09.1941

101. Воробьева Маня – 1940 г/р, евр. (Константиновская 4/48) 29.09.1941

102. Воробьева Хана – 1936 г/р, евр. (Константиновская 4/48) 29.09.1941

103. Высоцкая Ефр. – 1893 г/р, русск. (Фрунзе 26/1) 29.09.1941

104. Вышнапольская – 1863 г/р, евр, (Спасская 35/20) 29.09.1941

105. Вышнапольская Гинда – 1861 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941

106. Гальперин Бруха – 1878 г/р, евр. (Константиновская 35/2) 29.09.1941

107. Гальперин Йося – 1873 г/р, евр. (Константиновская 35/2) 29.09.1941

108. Гамбург Лея – 1973 г/р, евр. (Щекавицкая 14/11) 29.09.1941

109. Гейман Берта – 1895 г/р, евр. (Мирная 14/3) 29.09.1941

110. Гейман Моисей – 1892 г/р, евр. (Мирная 14/3) 29.09.1941

111. Гейман Рахиль – 1931 г/р, евр. (Мирная 14/3) 29.09.1941

112. Гельман – 1870 г/р, евр. (Кирова 38) 29.09.1941

113. Гер Лева – 1853 г/р, евр. (Н. Вал 21/9) 29.09.1941

114. Гербер – 1883 г/р, евр. (Житний Базар 8/2) 29.09.1941

115. Герохов – Хана – 1930 г/р, евр. (Н. Вал 29/13) 29.09.1941

116. Герохов Рахиль – 1890 г/р, евр. (Н. Вал 29/13) 29.09.1941

117. Герохов Рая – 1913 г/р, евр. (Н. Вал 29/13) 29.09.1941

118. Гершерзон – 1875 г/р, евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941

119. Гершерзон – 1895 г/р, евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941

120. Гершерзон – 1929 г/р, евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941

121. Гершерзон Маня – 1910 г/р, евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941

122. Гершерзон Ха – 1923 г/р. евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941

123. Гиршевич – 1883 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941

124. Гиршевич – 1893 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941

125. Гиршевич – 1928 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941

126. Гиршевич – 1930 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941

127. Гитель Арнольд – 1930 г/р, евр. (Н. Вал 21/40) 29.09.1941

128. Гитель Ефим – 1923 г/р, евр. (Н. Вал 21/40) 29.09.1941

129. Гитель Роза – 1899 г/р, евр. (Н. Вал 21/40) 29.09.1941

130. Гительмахер Григорий Моисеевич – евр. (Еленовская 32\4) 29.09.1941

131. Гоерлок /мать/ – 1900 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941

132. Гоерлок /ребенок/ – 1926 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941

133. Гоерлок /ребенок/ – 1932 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941

134. Голанд Аврам – 1878 г/р, евр. (В. Вал 18/2) 29.09.1941

135. Голанд Рая – 1908 г/р, евр. (В. Вал 18/2) 29.09.1941

136. Голанд Филя – 1938 г/р, евр. (В. Вал 18/2) 29.09.1941

137. Гольдберг Циля Моисеевна – 1915 г/р, евр. (Константиновская 4/24) 29.09.1941

138. Гольдман Йосиф – 1901 г/р, евр. (Кирова 97/9) 29.09.1941

139. Кривицкая Ирина Ивановна – 1896 г/р, русск. (Житний Базар 12/2) расстреляна немцами

140. Гольфальц Иосиф – 1928 г/р, евр. (Введенская 17/5) 29.09.1941

141. Гонорольская Шифра – 1883 г/р, евр. (Спасская 26/6) 29.09.1941

142. Гонорольский Исаак – 1890 г/р, евр. (Спасская 26/6) 29.09.1941

143. Гораготская Ирма – 1888 г/р, евр. (В. Вал 4/3) 29.09.1941

144. Гордиенко Григорий Никифорович – 1915 г/р, укр. (Флоровск. 11/16) как партиец в 1943

145. Горкавый Ануфрий Петрович – 1901 г/р, укр. (Фрунзе 24/20) в 1942 году как партиец

146. Горнопольская Нюма – 1927 г/р, евр. (Хоревая 41/1) 29.09.1941

147. Горнопольский – 1879 г/р, евр. (Хоревая 41/1) 29.09.1941

148. Городецкий – 1883 г/р, евр. (Константиновская 19/3) 29.09.1941

149. Городецкий Паша– 1913 г/р, евр. (Константиновская 19/3) 29.09.1941

150. Городецкий Сема – 193 г/р, евр. (Константиновская 19/3) 29.09.1941

151. Горушловская Даша Борисовна – 66 лет, дом № 10, кв. 3

152. Горячев Владимир Константинович – Софиевская 25/16 арестован по домоупр. № 1005

153. Госчих Дуся – 1918 г/р, евр. (Константиновская 4/12) 29.09.1941

154. Гофман – 1883 г/р, евр. (Хоревая 18) 29.09.1941

155. Гофман – 1935 г/р, евр. (Ярославская 28/10) 29.09.1941

156. Гофман – 1937 г/р, евр. (Ярославская 28/10) 29.09.1941

157. Гофман Люба – 1911 г/р, евр. (Ярославская 28/10) 29.09.1941

158. Гофман Циля – 1873 г/р, евр. (Хоревая 18/21) 29.09.1941

159. Грабский Ефим – 1913 г/р, евр. (Мирная /12) 07.10.1941

160. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении

161. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении

162. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении

163. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении

164. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении

165. Граховская – 1938 г/р, евр. (Хоревая 31/3) 29.09.1941

166. Граховская Ида – 1918 г/р, евр. (Хоревая 31/3) 29.09.1941

167. Греймен Беба – 1928 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941

168. Греймен Геня – 1938 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941

169. Греймен Давид – 1883 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941

170. Греймен Еся – 1928 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941

171. Греймен Мария – 1905 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941

172. Гринамунг Абрам – 1908 г/р, евр. (Введенская 39/16) 29.09.1941

173. Гринамунг Зина – 1940 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941

174. Гринамунг Рая – 1934 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941

175. Гринберг – 1875 г/р, евр. (Хоревая 39) 29.09.1941

176. Гринберг – 1876 г/р, евр. (Хоревая 39) 29.09.1941

177. Гринберг Брух – 1906 г/р, евр. (Константиновская 33/7) 29.09.1941

178. Гринберг Мирон – 1926 г/р, евр. (Константиновская 33/7) 29.09.1941

179. Гринберг Мойсей – 1910 г/р, евр. (Константиновская 33/7) 29.09.1941

180. Гриншпун – 1903 г/р, евр. (Ливера 11/33) 29.09.1941

181. Гриншпун – 1924 г/р, евр. (Ливера 11/33) 29.09.1941

182. Гриншпун – 1931 г/р, евр. (Ливера 11/33) 29.09.1941

183. Гриншпун – 1936 г/р, евр. (Ливера 11/33) 29.09.1941

184. Гроберман – 1904 г/р, евр. (Фрунзе 24/26) 29.09.1941

185. Грушман Соня – евр. (Фрунзе 6/10) 29.09.1941

186. Гудис Мария – 1903 г/р, евр. (Спасская 28/3) 29.09.1941

187. Гудис Хаим – 1887 г/р, евр. (Спасская 28/3) 29.09.1941

188. Гукайло – 1875 г/р. евр. (Ярославская 24/11) 29.09.1941

189. Гулер – 1898 г/р. евр. (Константиновская 22/3)29.09.1941

190. Гулер – 1926 г/р, евр. (Константиновская 22/3)29.09.1941

191. Гулер – 1940 г/р, евр. (Константиновская 22/3)29.09.1941

192. Гулер Хася – 1908 г/р, евр. (Константиновская 22/3)29.09.1941

193. Гуревевич Сура – 1875 г/р, евр. (Фрунзе 26/3) 29.09.1941

194. Гусев Лева – 1929 г/р, евр. (Н. Вал 21/19) 29.09.1941

195. Гусева Маня – 1908 г/р, евр. (Н. Вал 21/19) 29.09.1941

196. Деев Петр – 1910 г/р, русск. (Покровская 3/2) 29.09.1941 как партиец

197. Дидач Соломон – 1903 г/р, евр. (Воздвиженская 39/4) 29.09.1941

198. Дондик – евр. (Межигорская 24/13) 29.09.1941

199. Дондик – евр. (Межигорская 24/13) 29.09.1941

200. Дорфман /бабушка/ – евр. (Ярославская 21) 29.09.1941

201. Дорфман /дед/ – евр. (Ярославская 21) 29.09.1941
202. Дорфман /мать/ – евр. (Ярославская 21) 29.09.1941
203. Дохтор – 1898 г/р, евр. (Ливера 11/38) 29.09.1941

204. Дохтор – 1930 г/р, евр. (Ливера 11/38) 29.09.1941

205. Дохтор Исаак – 1898 г/р, евр. (Ливера 11/38) 29.09.1941

206. Дочь – 1926 г/р, евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941

207. Друкар Ира – 1937 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

208. Дрыгач – 1893 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941

209. Дрыгач – 1938 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941

210. Дрыгач 1939 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941

211. Дрыгач Матос – 1898 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941

212. Дрыгач Циля – 1922 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941

213. Дубинская Роза – 1888 г/р, евр. (Хоревая 1/17) 29.09.1941

214. Дубинский – 1903 г/р, евр. (Хоревая 1/17) 29.09.1941

215. Дубинский – 1939 г/р, евр. (Хоревая 1/17) 29.09.1941

 

216. Новакова Елена Михайловна – 1922 г/р, русск. (Фрунзе 4/4) забрана ГЕСТАПО

217. Дуклер Нухин – 1898 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941

218. Дыбнер – евр. (Межигорская 24/7) 29.09.1941

219. Дыбнер – евр. (Межигорская 24/7) 29.09.1941

220. Дыбнер – евр. (Межигорская 24/7) 29.09.1941

221. Дыманик Ита – 1903 г/р, евр. (Фрунзе 24/24) 29.09.1941

222. Дымерская – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 29/20) 29.09.1941

223. Евгения – 1921 г/р, евр. (Ливера 24/4) 29.09.1941

224. Ельдикштейн – 1873 г/р, евр. (Ливера 9/7) 29.09.1941

225. Енельбаум – 1883 г/р, евр. (Ливера 34/30) 29.09.1941

226. Житомирский – 1873 г/р, евр. (Хоревая 9/3) 29.09.1941

227. Замотин Игнат – 1900 г/р, русск. (Мирная 4/21) исчез в 1943

228. Заславский – 1883 г/р, евр. (Притицко – Никольская 3/7) 29.09.1941

229. Затульский Борис – 1901 г/р, евр. (Введенская 25/) 29.09.1941

230. Затульский Мойша – 1904 г/р, евр. (Введенская 25/8) 29.09.1941

231. Зицер – 1900 г/р, евр. (Кожемяцкая 32) 29.09.1941

232. Зицер Рая – 1925 г/р, евр. (Кожемяцкая 32) 29.09.1941

233. Золотар – 1883 г/р, евр. (Константиновская 22/6) 29.09.1941

234. Золотарева – 1868 г/р, евр. (Хоревая 1/13) 29.09.1941

235. Зусман – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941

236. Зусман – 1903 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941

237. Зусман – 1923 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941

238. Зусман – 1927 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941

239. Иван Иванович – 1889 г/р, мадьяр (Фрунзе 26/7) 29.09.1941

240. Игнатенко Гордей – 1883 г/р, укр. (Набере. Никольская 13/3) убит немцами во время эвакуации

241. Игнатенко Гордей – 1883 г/р, укр. (Набережно- Никольская 13/5) 29.09.1941

242. Игнатенко Евгения – укр. 1886 г/р. Набережно- Никольская 13/5 29.9.41

243. Иень Рахиль – 1907 г/р, евр. (Кожемяцкая 20) 29.09.1941

244. Иень Федор – 1927 г/р, евр. (Кожемяцкая 20) 29.09.1941

245. Иень Хаим – 1876 г/р, евр. (Кожемяцкая 20) 29.09.1941

246. Иень Шендля – 1875 г/р, евр. (Кожемяцкая 20) 29.09.1941

247. Итинер Cоня – 1929 г/р, евр. (Кожемяцкая 32) 29.09.1941

248. Итинер Паша – 1901 г/р, евр. (Кожемяцкая 32) 29.09.1941

249. Каган – 1880 г/р, евр. (Фрунзе 26/3) 29.09.1941

250. Каган Сарра – 1883 г/р, евр. (Ливера 34/4) 29.09.1941

251. Кагановская Лейба – 1883 г/р, евр (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941

252. Кагановская Этя – 1888 г/р, евр (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941

253. Кагановский Муня – 1929 г/р, евр (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941

254. Калимулин – 1869 г/р, татар. (Олеговская 6/11) убит

255. Калпер Абрам – 1873 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

256. Калпер Бетя – 1927 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

257. Калпер Нюся – 1927 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

258. Калпер Рива – 1923 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

259. Калпер Сарра – 1920 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

260. Калпер Сеня – 1923 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

261. Кальенко Василий Андреевич – 1918 г/р, укр. (Хоревая 18/9) арестован

262. Кандра – 1887 г/р, евр. (Ливера 20/7) 29.09.1941

263. Кандра Има – 1918 г/р, евр. (Ливера 20/7) 29.09.1941

264. Кандра Лиза – 1937 г/р, евр. (Ливера 20/7) 29.09.1941

265. Кандра Мария – 1863 г/р, евр. (Ливера 20/7) 29.09.1941

266. Каневская Рахиль – 1913 г/р, евр. (Ливера 13/1) 29.09.1941

267. Каневский – 1873 г/р, евр. (Притицко – Никольская 3/18) 29.09.1941

268. Канторская – 30 лет, дом № 12, кв. 21

269. Канцепольская – 1863 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941

270. Каплан Нухим – 1923 г/р, евр. (Кирова 97/2) 29.09.1941

271. Каплан Самуил – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 5/11) 29.09.1941

272. Капланчик – 1983 г/р, евр. (Ливера 24/9) 29.09.1941

273. Каплун Женя – 1935 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

274. Каплун Лев – 1912 г/р, евр. (Ливера 13/6) 29.09.1941

275. Каплун Маня – 1940 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

276. Каплун Натан – 1940 г/р, евр. (Ливера 13/6) 29.09.1941

277. Каплун Поля – 1938 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

278. Каплун Соня – 1911 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

279. Каплун Фима – 1937 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

280. Капник – 1903 г/р, евр (Константиновская 19/10) 29.09.1941

281. Капустик – евр. (Ярославская 13\6) 29.09.1941

282. Картман – 70 лет, евр. (Житний Базар 8/22) расстрелян немцами

283. Карчемская Эся – 1937 г/р, евр. (Введенская 39/31) 29.09.1941

284. Карчемская Соня – 1913 г/р, евр. (Введенская 39/31) 29.09.1941

285. Карческая Даня – 1939 г/р, евр. (Введенская 39/31) 29.09.1941

286. Карчинская Аня – 1940 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941

287. Карчинская Бузя – 1918 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941

288. Карчинская Надя – 1908 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941

289. Карчинская Ревена – 1888 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941

290. Карчинский Абрам – 1883 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941

291. Касьяненко Григорий – 1902 г/р, укр. (Фрунзе 24/17) в 1942 году как партиец

292. Катюшевский Данил – 1908 г/р, укр. (Фрунзе 155/1) ночью 1943

293. Кацан /старик/ – 102 года (М/Подвал. 9)

294. Кацова Вася – 1905 г/р, евр. (Н. Вал 3/6) 29.09.1941

295. Кацова Рухля – 1865 г/р, евр. (Н. Вал 3/6) 29.09.1941

296. Каченовскся Лиза – 1912 г/р, укр. (Воложская 31/10) 29.09.1941

297. Квашец – 1883 г/р, евр. (Ливера 28) 29.09.1941

298. Квитка Н. Д. – укр. (Лесная 541) убит

299. Кернос Гершун – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941

300. Кернос Груня – 1924 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941

301. Кернос Лия – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941

302. Кернос Миша Герш. – 1927 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941

303. Кернос Сура – 1918 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941

304. Кернос Сура – 1941 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941

305. Киевская – 1887 г/р, евр. (Ярославская 30/4) 29.09.1941

306. Киевская – 1890 г/р, евр. (Ярославская 30/4) 29.09.1941

307. Киевская – 1911 г/р, евр. (Ярославская 30/4) 29.09.1941

308. Киевская – 1923 г/р, евр. (Ярославская 30/4) 29.09.1941

309. Киперман Мария – 1893 г/р, евр. (Спасская 3/4) 29.09.1941

310. Киперман Хпим – 1889 г/р, евр. (Спасская 3/4) 29.09.1941

311. Кипнис Абрам – 1936 г/р, евр. (Воложская 43/2) 29.09.1941

312. Кипнис Циля – 1913 г/р, евр. (Воложская 43/2) 29.09.41

313. Кирилов Владимир Петрович – 1928 г/р, укр. (Кожевенный пр. 25) убит немцами

314. Киршнер – 1900 г/р, евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941

315. Киршнер – 1908 г/р, евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941

316. Киршнер – 1939 г/р, евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941

317. Киршнер – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941

318. Киршнер – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941

319. Киршнер – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941

320. Киршнер – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941

321. Кисель Григорий И. – 1922 г/р, укр. (Куренев. Церков. Переул. 59) убит за подпольную работу

322. Кислюк Ваня – 1936 г/р, евр. (Воложская 29/33) 29.09.1941

323. Клайнер Миша – 1910 г/р, евр. (Боричев Ток 22) 29.09.1941

324. Клочок Сергей Степанович – укр. (Лермонтовская 359) убит в 1941

325. Коган Сеня – 1910 г/р, евр. (Покровская 5/7) 29.09.1941

326. Когут – 1878 г/р, евр. (Н. Вал 23/3) 29.09.1941

327. Козак – 1883 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941

328. Козак – 1883 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941

329. Козак – 1941 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941

330. Козак Рахиль – 1941 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941

331. Козак Хана – 1918 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941

332. Козаровицкая – 1863 г/р, евр. (Воложская 29/15) 29.09.1941

333. Козоровицкая – 1899 г/р, евр. (Константиновская 1/12) 29.09.1941

334. Козоровский – 1931 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941

335. Козоровский Мойша – 1888 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941

336. Козоровский Феня – 1893 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941

337. Койфман – 1906 г/р, евр. (Ярославская 28/17) 29.09.1941

338. Койфман – 1934 г/р, евр. (Ярославская 28/17) 29.09.1941

339. Койфман – 1938 г/р, евр. (Ярославская 28/17) 29.09.1941

340. Койфман – 1938 г/р, евр. (Ярославская 28/17) 29.09.1941

341. Колодны Давид – 1893 г/р, евр. (Кирова 38) 29.09.1941

342. Коломинский Борис – 1888 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941

343. Конди Григорий – 1896 г/р, евр. (Покровская 5/16) 29.09.1941

344. Коротков Александр Иванович – 1923 г/р, укр. (Хоревая 38/3) за оружие

345. Корчма Геня – 1940 г/р, евр. (Н. Вал 33/1) 29.09.1941

346. Корчма Рива – 1938 г/р, евр. (Н. Вал 33/1) 29.09.1941

347. Косаренко Мария – 1893 г/р. русск. (Покровская 3/2) 29.09.1941.за укрывательство

348. Коставецкая Дора – 1928 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941

349. Коставецкая Лена – 1918 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941

350. Коставецкий Абраша – 1939 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941

351. Коставецкий Геня – 1925 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941

352. Коставецкий Петя – 1929 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941

353. Костовецкий – 1876 г/р, евр. (В. Вал 22/4) 29.09.1941

354. Котляр Лева – 1908 г/р, евр. (Спасская 8/12) взят на работу в 1941 и не вернулся

355. Крамар – 1938 г/р, евр. (Воздвиженская 30/1) 29.09.1941

356. Крамар Зизя – 1873 г/р, евр. (Спасская 27/6) 29.09.1941

357. Крамар Соня – 1922 г/р, евр. (Воздвиженская 30/1) 29.09.1941

358. Красная Лейка – 1911 г/р, евр. (Межигорская 12/6) 29.09.1941

359. Красная Лейка – евр. (Хоревая 25/6) 29.09.1941

360. Красная Лиза – евр. (Хоревая 25/6) 29.09.1941

361. Красницкая – 1888 г/р, евр. (Константиновская 4/47) 29.09.1941

362. Красный Борис – 1881 г/р, евр. (Межигорская 12/6) 29.09.1941

363. Красный Лофша – 1888 г/р, евр. (Межигорская 12/6) 29.09.1941

364. Кривецкая Ирина – 1896 г/р, русск. (Флоровская 6/8) в 1942

365. Крупняк – 1896 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941

366. Крупняк Брайне – 1916 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941

367. Крупняк Лев – 1916 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941

368. Крупняк Мария – 1939 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941

369. Круш – 1883 г/р, евр. (Константиновская 19/9) 29.09.1941

370. Кубыштейн – евр. (Межигорская 46/9) 29.09.1941

371. Кубыштейн – евр. (Межигорская 46/9) 29.09.1941

372. Кубыштейн – евр. (Межигорская 46/9) 29.09.1941

373. Кулик Евдокия – 1900 г/р, русск. (Мирная 4/21) расстреляна

374. Кульминская Дарья – 1914 г/р, укр. (В. Вал 22/8) в 1943 за передержку партизана

375. Куперман – 1883 г/р, евр. (В. Вал 2/2) 29.09.1941

376. Куперман – 1892 г/р, евр. (В. Вал 2/2) 29.09.1941

377. Купершман /мать/ – 1895 г/р, евр. (В. Вал 10/22) 29.09.1941

378. Купершман Миша – 1927 г/р, евр. (В. Вал 10/22) 29.09.1941

379. Кушнир – 1893 г/р, евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941

380. Кушнир /дочь/ – 1928 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941

381. Кушнир /жена/ – 1901 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941

382. Лайченко – 1897 г/р, евр. (Ярославская 24/1) 29.09.1941

383. Лайченко – 1919 г/р, евр. (Ярославская 24/1) 29.09.1941

384. Лайченко Владимир – 1938 г/р, евр. (Ярославская 24/1) 29.09.1941

385. Лайченко Хапа – 1900 г/р, евр. (Ярославская 24/1) 29.09.1941

386. Левшид – евр. (Ярославская 13\2) 29.09.1941

387. Ленов Мойсей – 1880 г/р, евр. (Хоревая 39/20) 29.09.1941

388. Ленова Рахиль – 1878 г/р, евр. (Хоревая 39/20) 29.09.1941

389. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941

390. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941

391. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941

392. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941

393. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941

394. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941

395. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941

396. Лещинская – 1895 г/р, евр. (Ливера 11/3) 29.09.1941

397. Лещинская – 1903 г/р, евр. (Ливера 11/3) 29.09.1941

398. Лещинская – 1931 г/р, евр. (Ливера 11/3) 29.09.1941

399. Либерман – 1873 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

400. Либерман Лея – 1868 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

401. Ливак Володя – 1903 г/р, евр. (Олеговская 46/12) 29.09.1941

402. Ливак Зюня – 1928 г/р, евр. (Олеговская 46/12) 29.09.1941

403. Ливак Леня – 1905 г/р, евр. (Олеговская 46/12) 29.09.1941

404. Ливиниц – 1865 г/р, евр. (Воложская 43/3) 29.09.1941

405. Ливиниц – 1869 г/р, евр. (Воложская 43/3) 29.09.1941

406. Ливнитц – 1873 г/р, евр. (Спасская 19/2) 29.09.1941

407. Липницкий – 1878 г/р, евр. (Хоревая 5/9) 29.09.1941

408. Лисовой Исаак – 1911 г/р, евр. (Спасская 29/2) 29.09.1941

409. Лифшиц – 1908 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941

410. Лифшиц – 1939 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941

411. Лифшиц Броня – 1935 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941

412. Лифшиц Миша – 1922 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941

413. Лифшиц Наум – 1929 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941

414. Лифшиц Фаня – 1913 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941

415. Лифшиц Элик – 1931 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941

416. Логвинов М.Л. – 1925 г/р, русск. (Кожемяцкая 20) как партиец в 1942

417. Логвинская Ида Борисовна – 1901 г/р, евр. (В. Вал 26/1) 29.09.1941

418. Логвинский Арон – 1898 г/р, евр. (В. Вал 26/1) 29.09.1941

419. Лосев Ефим – 1908 г/р, евр. (Спасская 5/7) 29.09.1941

420. Лосева – 1937 г/р, евр. (Спасская 5/7) 29.09.1941

421. Лосева Лея – 1907 г/р, евр. (Спасская 5/7) 29.09.1941

422. Лосева Мара – 1938 г/р, евр. (Спасская 5/7) 29.09.1941

423. Мазур – 1895 г/р, евр. (Покровская 11/2) 29.09.1941

424. Мазур Аня – 1917 г/р, евр. (Кирова 95/7) 29.09.1941

425. Мазур Бэтя – 1930 г/р, евр. (Покровская 11/2) 29.09.1941

426. Мазур Вова – 1933 г/р, евр. (Покровская 11/2) 29.09.1941

427. Мазур Давид – 1873 г/р, евр. (Кирова 95/7) 29.09.1941

428. Мазур Маня – 1927 г/р, евр. (Покровская 11/2) 29.09.1941

429. Мазур Роза – 1878 г/р, евр. (Кирова 95/7) 29.09.1941

430. Мазур Яня – 1937 г/р, евр. (Кирова 95/7) 29.09.1941

431. Майер – 1913 г/р, евр. (Ливера 17) 29.09.1941

432. Майер – 1930 г/р, евр. (Ливера 17) 29.09.1941

433. Маламед – 1911 г/р, евр. (Дегтярная 13) 29.09.1941

434. Маламед – 1913 г/р, евр. (Дегтярная 13) 29.09.1941

435. Малинский – 1863 г/р. евр. (Воложская 37/23) 29.09.1941

436. Малинский – 1876 г/р. евр. (Воложская 37/23) 29.09.1941

437. Мандрик Иван Федорович – 1894 г/р, укр. (Хоревая 34/1) как партизан

438. Маргулис Даня – 1938 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941

439. Маргулис Инна – 1940 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941

440. Маргулис Пелагея – 1903 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941

441. Маринская Бетя – 1883 г/р, евр. (Введенская 16/8) 29.09.1941

442. Мария – 1918 г/р, евр. (Ливера 34/17) 29.09.1941

443. Марков Йося – 1864 г/р, евр. (Ярославская 28/17) взят до приказа

444. Мармер – 1875 г/р, евр. (Фрунзе 24/21) 29.09.1941

445. Маслимович Янкель – 1898 г/р, евр. (Хоревая 41/18) 29.09.1941

446. Матусевич Рахиль – 1893 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941

447. Матусевич Соня – 1903 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941

448. Мать – 1898 г/р, евр. (Ярославская 1\31) 29.09.1941

449. Мать Рахиль – 1913 г/р, евр. (Ярославская 4\31) 29.09.1941

450. Мать Рая – евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941

451. Машкевич Анна Михайловна – 1879 г/р, русск. (Воздвиженская 60/1) 29.09. 1943

452. Медник – 1873 г/р, евр. (Спасская 3/9) 29.09.1941

453. Медовый – 1908 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941

454. Межберг – 1901 г/р, евр. (Красная Пл. 10/20) 29.09.1941

455. Межберг – 1903 г/р, евр. (Красная Пл. 10/20) 29.09.1941

456. Межберг – 1937 г/р, евр. (Красная Пл. 10/20) 29.09.1941

457. Межберг Мария – 1930 г/р, евр. (Красная Пл. 10/20) 29.09.1941

458. Мельник Юрий Борисович – 1900 г/р, русск. (Набер. Никольск. 7/21) как коммунист в 1943

459. Метлицкая – 1927 г/р, евр. (Хоревая 39/3) 29.09.1941

460. Метлицкая – 1937 г/р, евр. (Хоревая 39/3) 29.09.1941

461. Метлицкая Доба – 1920 г/р, евр. (Хоревая 39/3) 29.09.1941

462. Мизикова – 1865 г/р, евр. (Н. Вал 3/3) 29.09.1941

463. Миус Исаак – 1903 г/р, евр. (Константиновская 40/5) убит во дворе 1941

464. Михельсон Малха – 1913 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941

465. Михельсон Миша – 1929 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941

466. Михельсон Рая – 1936 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941

467. Михельсон Рива – 1936 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941

468. Михельсон Соня – 1938 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941

469. Миша – 1873 г/р, евр. (Притицко – Никольская 7/5) 29.09.1941

470. Могилевич Бруха – 1932 г/р, евр. (Мирная 2/5) 29.09.1941

471. Могилевич Вера – 1908 г/р, евр. (Мирная 2/5) 29.09.1941

472. Монашка – 1878 г/р, укр. (Воздвиженская 25/12) 24.10.1943

473. Морозов Ивер Загидович – 1924 г/р, татар. (Олеговская 4/2) 21.09.1943

474. Москаленко Ольга – 1928 г/р, укр. (Костантиновская 35\6) как депутат 29.09.1941

475. Москвер Рива – 1900 г/р, евр. (Хоревая 30/4) 29.09.1941

476. Москвер Хаим – 1937 г/р, евр. (Хоревая 30/4) 29.09.1941

477. Найдич Гута Израилевна – 1883 г/р, евр. (Спасская 16/2) 29.09.1941

478. Народецкая Фаня – 1911 г/р, евр. (Оболонская 38/5) 29.09.1941

479. Нигельбарг – 1873 г/р, евр. (Н. Вал 9/1) 29.09.1941

480. Николаев Анатолий Николаевич – 1923 г/р, укр. (Глыбочица 29/1) за подпольную работу

481. Николаев Николай – 1889 г/р, укр. (Глыбочица 29/1) как партиец

482. Новак Ида – 1903 г/р, евр. (Фрунзе 24/8) 29.09.1941

483. Новак Исаак – 1873 г/р, евр. (В. Вал 4/7) 29.09.1941

484. Новак Исаак –1901 г/р, евр.Фрунзе 24/8) 29.09.1941

485. Новак Мизя – 1931 г/р, евр. (Фрунзе 24/8) 29.09.1941

486. Новолина Соня – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 35/5) 29.09.1941

487. Номеровская Рахиль – 1878 г/р, евр. (В. Вал 18/1) 29.09.1941

488. Номеровский Мойсей – 1878 г/р, евр. (В. Вал 18/1) 29.09.1941

489. Носим Бетя Петровна – 1915 г/р, евр. (Оболонская 38/5) 29.09.1941

490. Носим Тоня Петровна – 1940 г/р, евр. (Оболонская 38/5) 29.09.1941

491. Нудкович Арон – 1788 г/р, евр. (Н. Вал 29/5) 29.09.1941

492. Нудкович Вера – 1927 г/р, евр. (Н. Вал 29/5) 29.09.1941

493. Нудкович Изя – 1930 г/р, евр. (Н. Вал 29/5) 29.09.1941

494. Нудкович Хана – 1889 г/р, евр. (Н. Вал 29/5) 29.09.1941

495. Овруцкая – 1878 г/р, евр. (Н. Вал 13/1) 29.09.1941

496. Островская Муня – 1930 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941

497. Островский – 1887 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941

498. Островский – 1900 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941

499. Островский – 1908 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941

500. Островский Исаак – 1925 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941

501. Паланд – 1873 г/р, евр. (Фрунзе 109) 29.09.1941

502. Першец – Миша – 1898 г/р, евр. (Хоревая 41/35) 29.09.1941

503. Песина – 1940 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

504. Песина Бэлла – 1873 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

505. Песина Рева – 1910 г/р, евр.(Кирова 85) 29.09.1941

506. Песина Этя – 1907 г/р. евр. (Кирова 85)29.09.1941

507. Песчанская Леся – 1883 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941

508. Пещанская Циля – 1894 г/р, евр. (Воздвиженская 18) 29.09.1941

509. Пещанский Мойша – 1888 г/р, евр (Воздвиженская 18) 29.09.1941

510. Пизбург Аркадий – 1927 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941

511. Пизбург Изя – 1937 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941

512. Пикоровский Йося – 1888 г/р, евр. (Щекавицкая 14/11) 29.09.1941

513. Пикоровский Меер – 1873 г/р, евр. (Щекавицкая 14/11) 29.09.1941

514. Пилис Аврам – 1903 г/р, евр. (Н. Вал 33/11) 29.09.1941

515. Пилис Исаак – 1936 г/р, евр. (Н. Вал 33/11) 29.09.1941

516. Пинзовенский – 1873 г/р, евр. (Н. Вал 23/13) 29.09.1941

517. Пинхасик Гершко – 1873 г/р, евр. (Спасская 31/8) 29.09.1941

518. Пков Каан Дмитр. – 1891 г/р, русск. (Куренев. Церков. Переул. 32/5) убит за подпольную работу

519. Плоткин Гершун – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/7) 29.09.1941

520. Плоткин Риик – 1927 г/р, евр. (Введенская 39/7) 29.09.1941

521. Плоткин София – 1903 г/р, евр. (Введенская 39/7) 29.09.1941

522. Плоткин Эхна – 1925 г/р, евр. (Введенская 39/7) 29.09.1941

523. Погребицкая Алла – 1928 г/р, евр. (Андреевская 1) 29.09.1941

524. Погребицкая Сарра – 1930 г/р, евр. (Андреевская 1) 29.09.1941

525. Поленда С. – 1887г/р, литовец (Дегтярная 5) причина не известна

526. Полиновский Йосиф – 1883 г/р, евр. (Мирная 14/4) 29.09.1941

527. Полиновский Парь Йосифович – 1885 г/р, евр. (Мирная 14/4) 29.09.1941

528. Польская – 1868 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941

529. Польская Эстер – 1870 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941

530. Полякова Соня – 1913 г/р, евр. (Спасская 3/6) 29.09.1941

531. Поляченко Хана – 1888 г/р, евр. (В. Вал 16/6) 29.09.1941

532. Померанец Лисик – 1933 г/р, евр. (Н. Вал 31/3) 29.09.1941

533. Померанец Лиза – 1873 г/р, евр. (Константиновская 14/2) 29.09.1941

534. Померанец Миша – 1931 г/р, евр. (Н. Вал 31/3) 29.09.1941

535. Померанец Мойша – 1939 г/р, евр. (Н. Вал 31/3) 29.09.1941

536. Померанец Рива – 1908 г/р, евр. (Н. Вал 31/3) 29.09.1941

537. Померанец Шлема – 1873 г/р, евр. (Константиновская 14/2) 29.09.1941

538. Порхомовская – 1863 г/р, евр. (Хоревая 1/12) 29.09.1941

539. Порхомовский Волька – 1898 г/р, евр. (Хоревая 1/12) 29.09.1941

540. Пресман Лазар – 1867 г/р, евр. (Кирова 95/2) 29.09.1941

541. Пресман Маша – 1916 г/р, евр. (Кирова 95/2) 29.09.1941

542. Пресман Рива – 1873 г/р, евр. (Кирова 95/2) 29.09.1941

543. Пресман Самуил – 1913 г/р, евр. (Кирова 95/2) 29.09.1941

544. Прима – 1903 г/р, евр. (Ливера 19/2) 29.09.1941

545. Прима – 1921 г/р, евр. (Ливера 19/2) 29.09.1941

546. Прима – 1924 г/р, евр. (Ливера 19/2) 29.09.1941

547. Прима – 1939 г/р, евр. (Ливера 19/2) 29.09.1941

548. Притикина Хава – 1898 г/р, евр. 29.09.1941

549. Притикина Эстерка – 1927 г/р, евр. 29.09.41

550. Рабинович – 1888 г/р, евр. (Мирная 2/11) 29.09.1941

551. Рабинович – 1890 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941

552. Рабинович – 1893 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941

553. Рабинович – 1898 г/р, евр. (Ливера 15/22) 29.09.1941

554. Рабинович – 1898 г/р, евр. (Мирная 2/11) 29.09.1941

555. Рабинович – 1903 г/р, евр. (Ливера 15/22) 29.09.1941

556. Рабинович – 1913 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941

557. Рабинович – 1919 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941

558. Рабинович – 1921 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941

559. Рабинович – 1925 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941

560. Рабинович – 1931 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941

561. Рабинович – 1932 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941

562. Рабинович – 1938 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941

563. Рабинович – 1940 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941

564. Рабинович – г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941

565. Рабинович Мария – 1935 г/р, евр. (Мирная 2/11) 29.09.1941

566. Рабинович Пейса – 1926 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941

567. Рабинович Хая – 1880 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941

568. Радуцкая Мара – 1928 г/р, евр. (Н. Вал 3/6) 29.09.1941

569. Радуцкий Рома – 1935 г/р, евр. (Н. Вал 3/6) 29.09.1941

570. Райзман – 11 лет, евр. (Боричев Ток 33/3) расстрелян

571. Райзман – 9 лет, евр. (Боричев Ток 33/3) расстрелян

572. Райтман – 30 лет, евр. (Боричев Ток 33/3) расстрелян

573. Райтман – 54 лет, евр. (Боричев Ток 33/3) расстрелян

574. Райхман – 1908 г/р, евр. (Н. Вал 9/1) 29.09.1941

575. Райхман – 1930 г/р, евр. (Н. Вал 9/1) 29.09.1941

576. Райхман – 1939 г/р, евр. (Н. Вал 9/1) 29.09.1941

577. Рапльская Ревекка – 1903 г/р, евр. (Ливера 26/4) 29.09.1941

578. Рапопорт /жена/ – 1863 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941

579. Рапопорт /муж/ – 1863 г/р. евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941

580. Рапорт – 1915 г/р, евр. (Кирова 97/9) 29.09.1941

581. Рапорт /дочь/ – 1939 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941

582. Рапорт /сын/ – 1931 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941

583. Рапорт Тамара – 1913 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941

584. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941

585. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941

586. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941

587. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941

588. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941

589. Ребенок Изя – 1939 г/р, евр. (Фрунзе 26/5) 29.09.1941

590. Ребенок Лена –1930 г/р, евр. (Фрунзе 26/5) 29.09.1941

591. Розенфель Вера – 1885 г/р, евр. (Н. Вал 23/15) 29.09.1941

592. Розенфельд – 1903 г/р, евр. (Ливера 11/24) 29.09.1941

593. Розенфельд – 1930 г/р, евр. (Ливера 11/24) 29.09.1941

594. Розенфельд – 1932 г/р, евр. (Ливера 11/24) 29.09.1941

595. Розник Лиза – 1905 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941

596. Ройтман – евр. (Ливера 6/3) 29.09.1941

597. Ройтман – евр. (Ливера 6/3) 29.09.1941

598. Ройтман – евр. (Ливера 6/3) 29.09.1941

599. Ройтман – евр. (Ливера 6/3) 29.09.1941

600. Рубчинский – 1883 г/р, евр. (Ливера 19/3) 29.09.1941

601. Рубчинский – 1893 г/р, евр. (Ливера 19/3) 29.09.1941

602. Рубчинский – 1908 г/р, евр. (Ливера 19/3) 29.09.1941

603. Рувинская Мария – 1913 г/р, евр. (Ливера 10/27) 29.09.1941

604. Рудневский – 1886 г/р, укр. (В. Вал 22/8) как партиец

605. Ршут – 1923 г/р, евр. (Ливера 28) 29.09.1941

606. Ршут Естерка – 1925 г/р, евр. (Ливера 28) 29.09.1941

607. Ршут Хана – 1898 г/р, евр. (Ливера 28) 29.09.1941

608. Рыбальский Мирон – 56 лет, русск. (Хоревая 40) убит немцами во время эвакуации

609. Самовский – 1863 г/р, евр. (Н. Вал 23/23) 29.09.1941

610. Сапожников Беня – 1928 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941

611. Сапожников Борис – 1930 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941

612. Сапожников Рома – 1937 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941

613. Сапожников Яша – 1905 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941

614. Сапожниоква Рива - 1910 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941

615. Сатановская – 1895 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

616. Сатановская Роза – 1898 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

617. Сахарча Эстер – 1905 г/р, евр. (Фрунзе 36/2 ) 29.09.1941

618. Серебряников –1933 г/р, евр. (Покровская 11/1) 29.09.1941

619. Сигов Борис – 1937 г/р, евр. (Н. Вал 3/5) 29.09.1941

620. Сигова Хана – 1933 г/р, евр. (Н. Вал 3/5) 29.09.1941

621. Сигова Хая – 1908 г/р, евр. (Н. Вал 3/5) 29.09.1941

622. Сидерман Броня – 1911 г/р, евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941

623. Сидерман Ева – 1937 г/р. евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941

624. Сидерман Шура – 1939 г/р, евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941

625. Сирота – 1883 г/р, евр. (Красная Пл. 10/17) 29.09.1941

626. Скачков Анатолий Маркович – укр. (Ливера 10/5) как партиец

627. Скачкова Александра Семеновна – укр. (Ливера 10/5) жена партийца

628. Славинская Нюся – 1930 г/р, евр. (В. Вал 16/4) 29.09.1941

629. Слепак Двойра – 1908 г/р, евр. (Щекавицкая 44/13) 29.09.1941

630. Слепак Изя – 1926 г/р, евр. (Щекавицкая 44/13) 29.09.1941

631. Слепак Мотя – 1927 г/р, евр. (Щекавицкая 44/13) 29.09.1941

632. Слибак – 1873 г/р, укр. (Воздвиженская 21/9) 24.10.1943

633. Слуцкая Хая – 1883 г/р, евр. (Константиновская 93/8) 29.09.1941

634. Слуцкий – 1916 г/р, евр. (Кирова 97/9) 29.09.1941

635. Слуцкий – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941

636. Слуцкий – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941

637. Слуцкий Арон – 1873 г/р, евр. (Константиновская 93/8) 29.09.1941

638. Слуцкий Сруль – 1923 г/р, евр. (Кирова 97/9) 29.09.1941

639. Сокол Рива – 1923 г/р, евр. (Н. Вал 21/36) 29.09.1941

640. Сокол Эрвас – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 21/6) 29.09.1941

641. Соколовский Абрам – 1932 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

642. Соркин – 1898 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941

643. Соркина Белла – 1928 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941

644. Соркина Любовь – 1908 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941

645. Соркина Сарра – 1927 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941

646. Сорока Лейба – 1888 г/р, евр. (Спасская 35/8) 29.09.1941

647. Соснова Хана – 1913 г/р, евр. (Константиновская 33/24) 29.09.1941

648. Соснович – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941

649. Спасская Соня – 1913 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

650. Спасский Боря – 1936 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

651. Старик – евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941

652. Старуха – 1883 г/р, евр. (Ливера 9/6) 29.09.1941

653. Старуха – евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941

654. Степановская – 1863 г/р, евр. (Константиновская 19/3) 29.09.1941

655. Студницкая Рахиль –1905 г/р, евр. (Воздвиженская 19/5) 29.09.1941

656. Сын – 1925 г/р, евр. (Ярославская 4\28) 29.09.1941

657. Сын Юлик – русск. (Ярославская 4\31) 29.09.1941

658. Тальнов Александр – 1886 г/р, укр. (В. Вал 24/2) в 1943 как партиец

659. Тверская – 1893 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941

660. Тверская – 1926 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.9.1941

661. Тверская – 1928 г/р. евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941

662. Тиксман Лиза – 1905 г/р, евр. (Н. Вал 31/27) 29.09.1941

663. Торбина Гинда – 1866 г/р, евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941

664. Торбина Роза – 1909 г/р, евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941

665. Трапотяча – 1925 г/р, русск. (Ярославская 10\11) в 1942 убит

666. Трапотяча – 1928 г/р, русск. (Ярославская 10\11) в 1942 убит

667. Трипольский – 1930 г/р, евр. (Хоревая 11/4) 29.09.1941

668. Тырловский – евр. (Ярославская 13\1) 29.09.1941

669. Фальковская – 1883 г/р, евр. (В. Вал 22/1) 29.09.1941

670. Фальковская – 1883 г/р, евр. (В. Вал 22/1) 29.09.1941

671. Фальковский Сема – 1928 г/р, евр. (В. Вал 22/1) 29.09.1941

672. Фамилия неизвестна – 1914 г/р, евр. (Ярославская 30/5) 29.09.1941

673. Фамилия неизвестна – 1938 г/р, евр. (Ярославская 30/5) 29.09.1941

674. Фамилия неизвестна – 1939 г/р, евр. (Ярославская 30/5) 29.09.1941

675. Фаня – 1915 г/р, евр. ( Притицко – Никольская 7/5) 29.09.1941

676. Фастовская Броня – 1930 г/р, евр. (Ливера 10/13) 29.09.1941

677. Фастовская Циля – 1911 г/р, евр. (Ливера 10/13) 29.09.1941

678. Федина-Сумарокова Мария – 1927 г/р, укр. (Н. Вал 61/5) 04.09.1943

679. Федоренко Н.П. – 1922 г/р, укр (Копиловская 22) арестован

680. Федоровская Соня –1903 г/р, евр. (Константиновская 11/5) 29.09.1941

681. Федоровский – 1893 г/р, евр. (Константиновская 11/5) 29.09.1941

682. Федоровский Рома – 1929 г/р, евр. (Константиновская 11/5) 29.09.1941

683. Фельдбар Арон – 1893 г/р, евр. (Фрунзе 24/3) 29.09.1941

684. Фельдбар Нюма – 1930 г/р, евр. (Фрунзе 24/3) 29.09.1941

685. Фельдбар Рива – 1888 г/р, евр. (Фрунзе 24/3) 29.09.1941

686. Фельдбар Тема – 1925 г/р, евр. (Фрунзе 24/3) 29.09.1941

687. Фельдман – 1930 г/р, евр. (Фрунзе 24/5) 29.09.1941

688. Фельдман /мать/ – 1915 г/р, евр. (Фрунзе 24/5) 29.09.1941

689. Фещенко Антонина Ивановна – укр. (Ливера 3/27) как жена партийца

690. Фещенко Василь – укр. (Ливера 3/27) как партиец

691. Фещенко Людмила Васильевна – укр. (Ливера 3/27) как дочь партийца

692. Фишман – 1868 г/р, евр. (Спасская 31/8) 29.09.1941

693. Френкель – 1873 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

694. Френкель – 1883 г/р, евр. (Кирова 97/15) 29.09.1941

695. Френкель Рива – 1893 г/р, евр. (Кирова 97/15) 29.09.1941

696. Фридман Бэлла – 1937 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

697. Фридман Зина – 1912 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

698. Фридман Лепя – 1941 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

699. Фридман Миша – 1903 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

700. Фридман Хана - 1883 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941

701. Х – женщина – 1898 г/р, евр. (Оболонская 40/2) 29.09.1941

702. Х – Ида – 1932 г/р, евр. (Оболонская 40/2) 29.09.1941

703. Х – Юра – 1929 г/р, евр. (Оболонская 40/2) 29.09.1941

704. Хазина Соня – 1908 г/р, евр. (Введенская 39/23) 29.09.1941

705. Хаин – 1873 г/р, евр. (Н. Вал 13/3) 29.09.1941

706. Хайтин – 1905 г/р, евр. (Мирная 34/2) 29.09.1941

707. Халкин /муж/ – евр. (Ярославская 21)29.09.1941

708. Халкина /жена/ –евр. (Ярославская 21) 29.09.1941

709. Харгт Хаим – 1898 г/р, евр. (Спасская 3/15) 29.09.1941

710. Хмельницкий – 1893 г/р, евр. (Введенская 25/8) 29.09.1941

711. Хмельницкий Борис – 1938 г/р, евр. (Введенская 25/8) 29.09.1941

712. Хмельницкий Янкель – 1928 г/р, евр. (Введенская 25/8) 29.09.1941

713. Хораб – 1908 г/р, евр. (Ливера 15/4) 29.09.1941

714. Хораб – 1913 г/р, евр. (Ливера 15/4) 29.09.1941

715. Хораб – 1937 г/р, евр. (Ливера 15/4) 29.09.1941

716. Циновая Роза – 1875 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

717. Циновой – 1874 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941

718. Чайковская – 1939 г/р, полячка (Хоревая 45/5) ночью 1943

719. Чайковская Ольга – 1908 г/р, укр. (Хоревая 45/5) ночью 1943

720. Чайковский Анатолий – 1929 г/р, поляк (Хоревая 45/5) ночью 1943

721. Чайковский Стафан – 1906 г/р, поляк (Хоревая 45/5) ночью 1943

722. Черевацкий – 1873 г/р, евр. (Хоревая 9/5) 29.09.1941

723. Чередниченко У.Л. – 1868 г/р, укр. (Дегтярная 15/6) убит

724. Черненко – 1908 г/р, евр. (Ливера 11/22) 29.09.1941

725. Черненко Борис – 1916 г/р, евр. (Ливера 11/22) 29.09.1941

726. Чернеровский – 1863 г/р, евр. (Мирная 34/2) 29.09.1941

727. Чернова Роза – 1873 г/р, евр. (Ливера 10/13) 29.09.1941

728. Черняковская Циля – 1883 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941

729. Черняковский – 1936 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941

730. Черняковский – 1938 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941

731. Черняковский – 1940 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941

732. Черняковский Феня – 1913 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941

733. Чоргулис Абраша – 1925 г/р, евр. (Щекавицкая 40/4) 29.09.1941

734. Шабаных – 1973 г/р, евр. (Н. Вал 35/5) 29.09.1941

735. Шаинская Доба – 1903 г/р, евр. (В. Вал 3/3) 29.09.1941

736. Шаинская Ента – 1923 г/р, евр. (В. Вал 3/3) 29.09.1941

737. Шаинская Шмуль – 1927 г/р, евр. (В. Вал 3/3) 29.09.1941

738. Шамбаных Бецко – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 35/22) 29.09.1941

739. Шамиш Боря –1932г/р, евр. (Фрунзе 26/1) 29.09.1941

740. Шамиш Клава – 1933 г/р, евр (Фрунзе 26/1) 29.09.1941

741. Шамиш Эстар – 1908 г/р. евр (Фрунзе 26/1) 29.09.1941

742. Шамлюк Рахиль Наумовна – 1893 г/р, евр. (В. Вал 16/4) 29.09.1941

743. Шапиро – 1895 г/р, евр. (Хоревая 34/24) 29.09.1941

744. Шапиро – 1925 г/р, евр. (Хоревая 34/24) 29.09.1941

745. Шапиро – 1939 г/р, евр. (Хоревая 34/24) 29.09.1941

746. Шарай Алексей Порфирьевич – 1927 г/р, укр. (Фрунзе 24/8) в 1942 как партизана

747. Шарафадинов Сейфидин – 1899 г/р, татарин (Воздвиженская 21/14) 19.10.1943

748. Шаров Калман – 1908 г/р, евр. (Константиновская 40/5) 29.09.1941

749. Шарова Соня – 1883 г/р, евр. (Константиновская 40/5) 29.09.1941

750. Шаровенко – 5 душ, (Олеговская 32/17) убит при эвакуации в 1943

751. Шахмундинская Клава – 1933 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941

752. Шахмундинская Сима – 1908 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941

753. Шахмундинский – 1875 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941

754. Шахмундинский Вова – 1938 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941

755. Шварц – 1895 г/р, евр. (Введенская 45) 29.09.1941

756. Шварц – 1903 г/р, евр.( Введенская 45) 29.09.1941

757. Шварц /отец/ –1887 г/р, евр. (Введенская 45) 29.09.1941

758. Шварц /сын/ –1938 г/р. евр. (Введенская 45) 29.09.1941

759. Шварцбург – 1873 г/р, евр. (Ливера 9/4) 29.09.1941

760. Шварцбург – 1878 г/р, евр. (Ливера 9/4) 29.09.1941

761. Шварцбург – 1893 г/р, евр. (Ливера 15/12) 29.09.1941

762. Шварцбург – 1917 г/р, евр. (Ливера 15/12) 29.09.1941

763. Шварцбург – 1937 г/р, евр. (Ливера 15/12) 29.09.1941

764. Шварцман – 1883 г/р, евр. (Хоревая 29/1) 29.09.1941

765. Шевчук Леля – 1937 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941

766. Шевчук Рива – 1906 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941

767. Шевчук Софа – 1932 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941

768. Шевчук Фройка – 1905 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941

769. Шевчук Циля – 1913 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941

770. Шейтель Соня – 1903 г/р, евр. (Константиновская 13/5) 29.09.1941

771. Шейхет Илья – 1898 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941

772. Шейхет /жена/ – 1903 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941

773. Шейхет Беба – 1938 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941

774. Шейхет Женя – 1926 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941

775. Шейхет Рива – 1930 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941

776. Шейхман Давид – 1933 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941

777. Шейхман Леня – 1936 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941

778. Шейхман Пелагея – 1913 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941

779. Шендель Табасник – 1926 г/р, евр. (Ливера 13/6) 29.09.1941

780. Шенфельд – 1923 г/р, евр. (Житний Базар 8/6) 29.09.1941

781. Шепелева Соня – 1873 г/р, русск. (Воздвиженская 48/8) 26.09.1943

782. Шепетинская – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 31/14) 29.09.1941

783. Шепетинская – 1927 г/р, евр. (Н. Вал 31/14) 29.09.1941

784. Шепетинская Мойша – 1903 г/р, евр. (Н. Вал 33/14) 29.09.1941

785. Шерман – 1898 г/р, евр. (Хоревая 41/46) 29.09.1941

786. Шерман Сима – 1910 г/р, евр. (Хоревая 41/46) 29.09.1941

787. Шерман Шева – 1925 г/р, евр. (Хоревая 41/46) 29.09.1941

788. Шестак – 1913 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941

789. Шестак – 1928 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941

790. Шестак – 1929 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941

791. Шестак – 1931 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941

792. Шестак – 1932 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941

793. Шестак – 1933 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941

794. Шестак Люда – 1905 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941

795. Шестак Миша – 1913 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941

796. Шестак Юда – 1889 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941

797. Шефтель – 1893 г/р, евр. (Спасская 6/2) 29.09.1941

798. Шехтман Изя – 1863 г/р, евр. (Воздвиженская 17/11) 29.09.1941

799. Шехтман Хана – 1878 г/р, евр. (Воздвиженская 17/11) 29.09.1941

800. Шик – 1883 г/р,евр. (Андреевская 1) 29.09.1941

801. Шик Поля – 1893 г/р, евр.(Андреевская 1) 29.09.1941

802. Ширазема Ида – 1906 г/р, евр. (Н. Вал 35/6) 29.09.1941

803. Ширазема Исаак – 1941 г/р, евр. (Н. Вал 35/6) 29.09.1941

804. Ширазема Нина – 1939 г/р, евр. (Н. Вал 35/6) 29.09.1941

805. Ширазема Соня – 1916 г/р, евр. (Н. Вал 35/6) 29.09.1941

806. Школьник Лева – 1935 г/р, евр. (Воложская 49/14) 29.09.1941

807. Школьник Люся – 1939 г/р, евр. (Воложская 49/14) 29.9.1941

808. Школьник Маня – 1910 г/р, евр. (Воложская 49/14)29.9.1941

809. Школьник Рухля – 1880 г/р, евр. (В. Вал 3/5) 29.09.1941

810. Шкуравская Елена – 1918 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941

811. Шкуравская Женя – 1940 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941

812. Шкуравская Иосиф – 1932 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941

813. Шкуравская Мария – 1913 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941

814. Шкуравский – 1893 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941

815. Шлейфер Мария – 1873 г/р, евр. (Спасская 35/2) 29.09.1941

816. Шмершко Хася – 1899 г/р, евр. (В. Вал 10/22) 29.09.1941

817. Шнигель Роза – 1913 г/р, евр. (Ливера 13/5) 29.09.1941

818. Шпульман Зейлик – 1893 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941

819. Шпульман Клара – 1925 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941

820. Шпульман Полина – 1938 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941

821. Шпульман Рая – 1936 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941

822. Шпульман Фаня – 1918 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941

823. Шпульман Хава – 1898 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941

824. Штемберг Геня – 1872 г/р, евр. (В. Вал 3/5) 29.09.1941

825. Штемберг Рахиль – 1869 г/р, евр. (В. Вал 3/5) 29.09.1941

826. Шуба Йосиф – 1907 г/р, евр. (Ильинская 9/1) 29.09.1941

827. Шуба Йосиф – 39 лет, евр. (Ильинская 91) убит немцами

828. Шубова – 1883 г/р, евр. (Фрунзе 109) ГЕСТАПО

829. Шульц Мара – 1913 г/р, евр. (Константиновская 31/2) 29.09.1941

830. Шульц Цина – 1931 г/р, евр. (Константиновская 31/2) 29.09.1941

831. Шульц Шлема – 1931 г/р, евр. (Константиновская 31/2) 29.09.1941

832. Шурик Сарра – 1894 г/р, евр. (Воздвиженская 62/8) 29.09.1941

833. Шустин Авраам – 1939 г/р, евр. (Константиновская 29/3) 29.09.1941

834. Шустина Ида – 1918 г/р, евр. (Константиновская 29/3) 29.09.1941

835. Шухман Исаак – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

836. Шухман Поля – 1938 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

837. Шухман Рива – 1918 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

838. Шухман Феня – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941

839. Эленгриг Диза – 1884 г/р, евр. (Спасская 20/8) 29.09.1941

840. Эленгриг Лазар – 1883 г/р, евр. (Спасская 20/8) 29.09.1941

841. Элист – евр. (Межигорская 24/11) 29.09.1941

842. Элист – евр. (Межигорская 24/11) 29.09.1941

843. Элист – евр. (Межигорская 24/11) 29.09.1941

844. Элист – евр. (Межигорская 24/11) 29.09.1941

845. Юдаков Григорий – 1903 г/р, укр. (Хоревая 30/1) как партизан

846. Юдковская – 1868 г/р, евр. (Спасская 31/22) 29.09.1941

847. Юдковская Роза – 1903 г/р, евр. (Спасская 31/22) 29.09.1941

848. Ямпольский – 1873 г/р, евр. (Спасская 31/18) 29.09.1941

849. Ярославская Анна – 1885 г/р, евр. (Воздвиженская 19/5) 29.09.1941

850. Насимова Варвара Володимирывна - загинула 19 жовтня 1942р.

 

 

 

 

                                                                                                                                    Список забранных ГЕСТАПО

(все кого арестовало Гестапо как правило были расстреляны в Бабьем Яре)

(Матеріали взяті з державного архіву Київської області) 

 

 

 

1. Аксионенко Рая Мик. – 1923г/р, укр. (Кладбищенская 7) покончила жизнь самоубийством в гестапо

2. Анатьев К.И. – 1913 г/р, укр. (Захарьевская 14а/2) арестован в 1942

3. Артеменко Михаил – 1908 г/р, укр. (Щекавицкая 31/12) в 1943

4. Афинец Антон – 1925 г/р, укр. (Ярославская 31/9) арестован 1941

5. Багр Владимир Йосифович – 1893 г/р, поляк (Фрунзе 109а) днем 1943

6. Баклан Алла Сергеевна – 1941 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан

7. Баклан Владимир Сергеевич – 1936 г/р, белорус (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан

8. Баклан –Давыдова Любовь Макаровна – 1914 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан

9. Балашов – 1925 г/р, укр. (Кожемяцкая 20) как партиец в 1942

10. Бердичевская Мина Борисовна – 1885 г/р, евр. (Спасская 11/1) арестована

11. Бердичевский Давид Осипович – 1873 г/р, евр. (Спасская 11/1) арестован

12. Бескоровайный Иван Иванович – 1903 г/р, укр. (Кожемяцкая 20) как прокурор в 1942

13. Бивулова Д. Д. – 26 лет, русск. (Червинский пер. 4-а) убита немцами

14. Бикулова Д. Д. – 1917 г/р, укр. (Червинский пер. 16) в 1942

15. Богдан Алексей – 1893 г/р, поляк (Ильинская 20/5) в 1942

16. Бойко Николай Кирилович – 1899 г/р, укр. (Мирная 13/17) 27.04.1943

17. Бойницкий Иван Ефремович – 1901, украинец, (Спасская 23/11) в 1942

18. Бондаренко Владимир Иванович – 1923 г/р, укр. (Старо-Забарская 39) в 1942

19. Бондаренко Николай Иванович – 1918 г/р, укр. (Старо-Забарская 39) в 1942

20. Бондаренко Петр Антонов. – 1901 г/р, укр. (Фрунзе 109а) ночью 1943

21. Бондаренок Мари – 1876 г/р, укр. (Набер. Никольская 6, кв. 2 ) убита немцами во время эвакуации

22. Бондра Мария Адамовна – 1885 г/р, кр. евр. (Хоревая 1/7) в 1942

23. Боровик Владимир – 1903 г/р, укр. (Фрунзе 109а кв. 10) ночью 1943

24. Бровкин М. – 1870 г/р, укр. (Петропавловская пл. 22/1) арестован 1942

25. Бродская /жена/ – 54 года (Михайловс. пр 35)

26. Будель Евгений Данилович – М/Подвал. 23/8 по домоупр. № 1008

27. Булько Н. А. – 1911 г/р, укр. (М – Мост. 51) убита немцами

28. Булько Н. А. – 1911 г/р, укр. (м. Мостищ. 51) как партиец

29. Быков Павел Йосифович – 1926 г/р, русск. (Набер. Никольск. 15/1) в 1943 за оружие

30. Быкова София Михайловна – 1889 г/р, русск. ( Набер. Никольск. 15/1) как мать арестанта в 1943

31. Вайсблит /жена/ – 55 лет, (Михайловс. пр 35)

32. Вайсблит /муж/ – 60 лет, (Михайловс. пр 35)

33. Василенко Владимир Яковлевич – 1891 г/р, укр. (Сирецкая 40) арестован

34. Велимовский Йосиф - 42 года, дом № 10, кв. 8

35. Величко Федор Пелипович – 1914 г/р, укр. (Хоревая 49/22) на базаре

36. Видерец – 1918 г/р, укр. (Казарменный 9) арестован

37. Висоцкая Евгения Васильевна – 1886 г/р, укр. (Флоровск. 12/4) 01.08.1943

38. Вишневская Татьяна – Софиевская 25/3 по домоупр. № 1005

39. Вишневский Дмитрий Семенович – 1900 г/р, русск. (Гончарная 10) 26.04.1943 арестован как партиец

40. Вишняк – 1913 г/р , укр. ( Кожемяцкая 8/1) 26.04.1943 арестован

41. Вишнякова Ирина – 1908 г/р, укр. (Скасская 27/9) в 1942

42. Волков Николай – 1903 г/р, укр. (Ярославская 27/4) арестован 1941

43. Воловин /брат/ – 40 лет, дом № 12, кв. 6

44. Воловин /доктор/ – 29 лет, дом № 12, кв. 6

45. Воловин /отец/ – 70 лет, дом № 12, кв. 6

46. Воловина /сестра/ – 28 лет, дом № 12, кв. 6

47. Воловина Рита /дочь/ – 12 лет, дом № 12, кв. 6

48. Волынская Фрида Давидовна – 14 лет, дом № 8, кв. 3

49. Вольский Станислав – 1901 г/р, поляк (Оболонская 43/2) 01.10.1941 за укрывание жены еврейки – Руцкой Нины и ребенка – Руцкой Вали

50. Воробьева /дочь/ – 1927 г/р, русск. (Ливера 20/7) 02.02.1943

51. Воробьева Евдокия – 1903 г/р, русск. (Ливера 20/7) 02.02.1943

52. Воробьева Рита – 1927 г/р, русск. (Ливера 20/7) 02.02.1943

53. Воронькова Гития Ароновна – 1885 г/р, евр. (Оболонская 47/11) 29.09.1941

54. Вчерашний Владимир Кос. – М/Подвал. 24/20 по домоупр. № 1005

56. Гвязинская Марта – 58 лет, дом № 12, кв. 3

57. Герец Влажимир Андреевич – 1913 г/р, укр. (Еленовская 21/4) 19.02.1943

58. Герец Надежда Яковлевна – 1920 г/р, укр. (Еленовская 21/4) 19.02.1943

59. Герец Тамара Владимировна – 1938 г/р, укр. (Еленовская 21/4) 19.02.1943

60. Герман Лева – 1915 г/р, евр. (Ильинская 5/6) 29.09.1941

61. Германовская Радиль – 60 лет (Крещат. пр. 7)

62. Германовская Рая – 24 года (Крещат. пр. 7)

63. Германовская Фира – 35 лет (Крещат. пр. 7)

64. Гладченко Самуил – 1888 г/р, укр. (Оболонская 37/14) февраль 1943

65. Глузкин Боря – 1927 г/р, евр. (Скасская 8/15) взят на работу в 1941 и не вернулся

66. Головань /мать/ – 30 лет, дом № 12, кв. 5

67. Головань /сын/ – 12 лет, дом № 12, кв. 5

68. Голодович Анна Пантелемоновна – 1897 г/р, укр. (Ильинская 22/9) в апреле 1943

69. Голодович Петр Михайлович – 1900 г/р, укр. (Ильинская 22/9) в 1943

70. Голубович Николай Андреевич – укр. (Пушкинская 458) расстреляли

71. Голштсин Абрам – 27 лет, дом № 12, кв. 19.

72. Григоренко Александр Антонович – 1924 г/р, укр. (Сирецкая 22) арестован

73. Григоренко Антон Васильевич – 1899 г/р, укр. (Сирецкая 22) арестован

74. Григоренко Варвара Онисовна – 1904 г/р, укр. (Сирецкая 22) арестована

75. Григоренко Раиса Антоновна – 1925 г/р, укр. (Сирецкая 22) арестована

76. Гришко Петр – 1900 г/р, укр. (Ярославская 24/27) арестован 1941

77. Гришун Н. – 1923 г/р, укр. (Кожемяцкая 20) как партиец в 1942

78. Грищенко Василий Омельянов – 1922 г/р, укр. (Рыбальский остр. 5/16) обнаружено оружие

79. Грищенко Ольга Афанасьевна – 1907 г/р, укр. (Сирецкая 64) арестована 1941

80. Грищенко Ольга Панасовна – 1907 г/р, укр. (Сирецкая 67) арестована

81. Гуляев Иван Леонтьевич – 1896 г/р, русск. (Житний Базар 26/1) расстрелян немцами в 1942

82. Гуревич – 1878 г/р, евр. (Оболонский 2/2) 29.09.1941

83. Гуревич – 1883 г/р, евр. (Оболонский 2/2) 29.09.1941

84. Гуркин Николай Арх. – М/Подвал. 27/2 по домоупр. № 1008

85. Гуркина Татьяна Арх. – М/Подвал. 27/2 по домоупр. № 1008

86. Давиденко Федор Васильевич – 1907 г/р, укр. (Мальский 11) убит

87. Давыдов Борис Макарович – 1926 г/р, белорус (Дегтярна 28) 03.03.1943 была явочная квартира для партизан

88. Давыдов Макар Ильич – 1878 г/р, белорус (Дегтярна 28) 03.03.1943 была явочная квартира для партизан

89. Дзюба Иван Матвеевич – 1926 г/р, укр. (с. Небылицы, Макаровский р-он) ночью 1943

90. Дмитриев – 1908 г/р, укр. (Хоревая 33/14) арестован 1942

91. Дубровская Геня Абрамовна – 1902 г/р, евр. (Оболонская 47/1) 29.09.1941

92. Дубровский Миша Абрамович – 1930 г/р, евр. (Оболонская 47/1) 29.09.1941

93. Дубровский Федя Абрамович – 1928 г/р, евр. (Оболонская 47/1) 29.09.1941

94. Дубровский Яша Абрамович – 1902 г/р, евр. (Оболонская 47/1) 29.09.1941

95. Дудко Данилий Аврамович – 1904 г/р, укр. (Фрунзе 6/2) забран ГЕСТАПО

96. Дудко Людмила Ивановна – 1937 г/р, укр. (Дегтярна 28) 03.03.1943 была явочная квартира для партизан

97. Езерский П.И. – 1884 г/р, укр. (Захарьевская 14а/2) арестован в 1942

98. Жаворонкова – Давыдова Надежда – 1913 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан

99. Жаворонкова Наталия Васильевна – 1942 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан

100. Жаворонкова Светлана Васильевна – 1936 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан

101. Жаворонкова Тамара Александровна – 1926 г/р, укр. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан

102. Жданов Владимир – 1935 г/р, укр. (Сирец 66) с матерью в 1943

103. Жданова Мария Игнатьевна – 1913 г/р, укр. (Сирец 66) в 1943

104. Женщина – 50 лет, дом № 10, кв. 19

105. Жилоко Дмитрий Александрович – 1919 г/р, укр. (кабард. Межигорская 3/19) за подпольную работу

106. Жовнарчук Л.А. – 1920 г/р, укр. (Петропавловская Пл. 10/7) арестован 1942

107. Жовнарчук О.П. – 1896 г/р, укр. (Петропавловская Пл. 10/7) арестован 1942

108. Зарякова Анна Тихоновна – 1883 г/р, евр. (Фрунзе 38/1) в июне 1943

109. Захарченко Федор – 35 лет, дом № 10, кв. 3

110. Зотик Тимофей А. – 1878 г/р, укр. (Сирецкая 32/6) арестован

111. Иваненко Демьян – 1901 г/р, укр. (Красная Пл. 8/2) в 1943

112. Иванова Анастасия Андреевна – 1890 г/р, русск. (Фрунзе 109а) ночью 1943

113. Иваскевич – 1910 г/р, русск. (Труханов остров) расстрелян

114. Игнатекно Ефросиния – 1886 г/р, укр. (Набер. Никольская 13/5) убита немцами во время эвакуации

115. Ищук Е.Т. – 1916 г/р, укр. (Захарьевская 22/1) арестован 1942

116. Кабарнянский М. – 45 лет (Крещат. пр. 7 кв. 15)

117. Каган Ева – 1913 г/р, евр. (Ильинская 5/6) 29.09.1941

118. Каган Маня – 1929 г/р, евр. (Ильинская 5/6) 29.09.1941

119. Каган Ревека – 1911 г/р, евр. (Ильинская 5/6) 29.09.1941

120. Каганская Рахиль – евр. (Оболонская 47/11) 29.09.1941

121. Какуров Василий Васильевич – 1927 г/р, укр. (Костантиновская 11/3) в 1942

122. Какуров Василий Лаврентьевич – 1896 г/р, укр. (Костантиновская 11/3) в 1942

123. Карагоций – 1868 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941

124. Карагоцкий – 1883 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941

125. Квитка П. Д. – укр. (Лесная 541) арестован

126. Киевская Софья Николаевна – М/Подвал. 27/10 по домоупр. № 1008

127. Кирилов Владимир Петрович – 1928 г/р, укр. (Кожевный пер. 25) арестован

128. Кисиленко /муж/ – (Крещат. пр. 7)

129. Кисиленко Шия /жена/ – (Крещат. пр. 7)

130. Ковшун Валентина Владимировна – 1938 г/р, украинка (Ильинская 22/9) в апреле 1943

131. Ковшун Владимир Иванович – 1916 г/р, укр. (Ильинская 22/9) в апреле 1943

132. Ковшун Настасия Станиславовна – 1920 г/р, укр. (Ильинская 22/9) в апреле 1943

133. Козинский Данил Абрамович – 55 лет, дом № 4, кв. 3

134. Козлов Митрофан Михайлович – 1883 г/р, русск. (Фрунзе 131) ночью 1943

135. Костенко Павел Васильевич – 1905 г/р, укр. (Фрунзе 109а) вечером 1943

136. Котиков – 1902 г/р, укр. (Ярославская 24/97) арестован 1941

137. Кравидз Владимир Викторович – 1912 г/р, укр. (Сирецкая 32/6) арестован

138. Кремлев Василий – 1910 г/р, укр. (Хоревая 18/14) арестован

139. Кривицкая Ирина Ивановна – 1896 г/р, русск. (Житний Базар 12/2) расстреляна немцами

140. Кузьмин – 1908 г/р, укр. (Спасская 8/2) в 1942

141. Кукс Тихон Александрович – 1903 г/р, укр. (Костантиновская 19/3) в 1942

142. Кулишенко М. С. – 1909 г/р, укр. (м. Мостищ. 51) как партиец

143. Кунах Николай Семенович – 1924 г/р, укр. (Белицкая 15) 19.08.1943

144. Курносенко Татьяна Георгиевна – 1923 г/р, укр. (Н. Вал 55/7) 04.09.1943

145. Курятникова Федора Самсоновна – 1873 г/р, укр. ( Ливера 34/27) 03.03.1943

146. Куситель А.П. – 1922 г/р, укр. (Захарьевская 7/1) на улице 1942

147. Куситель П.Д. – 1897 г/р, укр. (Захарьевская 7/1) ночью 1942

148. Куцепаленко Мария Матвеевна – 1883 г/р, белорус. (Юрковская 34/18) 26.07.1941 как заложников за 2-х убитых немцев

149. Куцепаленко Михаил Демьянов – 1880 г/р, белоруc. (Юрковская 34/18) 26.07.1941 как заложников за 2-х убитых немцев

150. Кучеров И. Д. – 1885 г/р, укр. (Ново. Забарская 25) в 1943

151. Кушнеревский Владимир – 1903 г/р, евр. (Мальский 15) исчез

152. Лавеняк Ляля – 1928 г/р, укр. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943

153. Лавеняк Миля – 1913 г/р, укр. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943

154. Лаптев Аким Филиппович – 1893 г/р, укр. ( Ливера 22/2) в 1942

155. Ларченко Андрей Николаевич – 1880 г/р, укр. (Вербовал 2б) 1943

156. Левицкий Иван Григорьевич – 1921 г/р, укр. (Ливера 15/9) в 1943

157. Левченко Варя Федоровна – 1922 г/р, укр. (Воздвиженская 33/7) арестована
158. Леус Ольга Йосифовна – 1923 г/р, укр. (Луговой пер. 7б) арестована

159. Литвин Петр Радионович – 1908 г/р, (Ввеленская 27/17) арестован на работе

160. Литвинова – Софиевская 23/13 по домоупр. № 1005

161. Литвинская /дочь/ - 7 лет, дом № 12, кв. 8

162. Литвинская /жена/ – 30 лет, дом № 12, кв. 8

163. Литвинский /муж/ – 30 лет, дом № 12, кв. 8

164. Литвинский /сын/ – 8 лет, дом № 12, кв. 8

165. Литовская Зоя Исааковна – 1939 г/р, евр. (Оболонская 47/2) 29.09.1941

166. Литовская Поля Яковлевна – 1910 г/р, евр. (Оболонская 47/2) 29.09.1941

167. Литовский Гриша Исаакович – 1935 г/р, евр. (Оболонская 47/2) 29.09.1941

168. Литовский Петя Исаакович – 1931 г/р, евр. (Оболонская 47/2) 29.09.1941

169. Ловин Андрей Несторович – 53, укр. (Олеговская 10/2) убит при эвакуации

170. Логинова Елизавета Васильевна – 20 лет, дом № 8, кв. 3.

171. Лубьянская – 1923 г/р, укр. (Ярославская 35/1) на фабрике 1941

172. Лутак Василий Демьянович – 1921 г/р, укр. (с. Небылицы, Макаровский р-он) ночью 1943

173. Любарская Елена Владимировна – 1919 г/р, укр. (Мальский 3) пропарала безвести

174. Любицкая Ольга Петровна – 1902 г/р, укр. (Костантиновская 11/3) в 1943

175. Любицкий Николай Владимирович – 1919 г/р, укр. (Костантиновская 11/3) в 1943

176. Магдик Юрко Кузьмич – 1917 г/р, укр. (Кожевенный пр. 3) убит при эвакуации

177. Малышевская Е.Ф. – 1895 г/р, укр. (Копиловская 65) арестована

178. Мальц Николай Михайлович – 1914 г/р, укр. (Скасская 35/8) в 1942

179. Марченко Василь Васильевич – 1894 г/р, укр. (Сирецкая 15) арестован

180. Масичная Налина Афанасьевна – 1924 г/р, укр. (Урочище «Наталка») забрана из дома

181. Матровов Алексей – 1890 г/р, укр. (Ярославская 21/3) арестован 1941

182. Матусевич Григорий Иванович – 1893 г/р, укр. (Н.Вал 13/2) арестован
183. Матусевич Параска Васильевна – 1903 г/р, укр. (Н.Вал 13/2) арестована

184. Местречкин – 60 лет (Крещат. пр. 7)

185. Мещеряков Евгений Васильевич – М/Подвал. 25/6 по домоупр. № 1008

186. Мещерякова Людмила Васильевна – М/Подвал. 25/6 по домоупр. № 1008

187. Мига Владимир Васильевич – М/Подвал. 25/6 по домоупр. № 1008

188. Мига София Яковлевна – М/Подвал. 25/1 по домоупр. № 1008

189. Милорадович Ольга Алексеевна – 1890 г/р, русск. (Ливера 34/27) 03.03.1943

190. Митин В. Е. – 1927 г/р, укр. (Советский пер. 1) сын

191. Митин М. Е. – 1897 г/р, укр. (Советский пер. 1) как партиец в 1942

192. Митина М. Л. – 1924 г/р, укр. (Советский пер. 1) дочь

193. Митина Н. К. – 1897 г/р, укр. (Советский пер. 1) жена

194. Михайлов – 1891 г/р, укр. (Ярославская 21) арестован 1941

195. Михайловский – 1883 г/р, евр. (Ильинская 5/1) 29.09.1941

196. Миша /муж/ – 40 лет (Крещат. пр. 7 кв. 8)

197. Мищук Иван Антонович – 1883 г/р, русск. (Воздвиженская 61/4) 01.10.1943

198. Мовчан Валентин Яковлевич – 1922 г/р, укр. (Фрунзе 21/1) 24.03.1943

199. Молочный Дмитрий Васильевич – Софиевская 25/18 арестован по домоупр. № 1005

200. Мошковский Василий – 1885 г/р, укр. (Мирная 5/88) 19.08.1943

201. Мухин А.В. – 1898 г/р, укр. (Замковецкая 58) в 1941

202. Мухин С.В. – 1923 г/р, укр. (Замковецкая 58) в 1941

203. Назаров Митрофан Назарович – 1881 г/р, русск. (Фрунзе 109а кв. 30) ночью 1943

204. Найдич Владимир Яковлевич – 1898 г/р, евр. (Спасская 16/2) 10.04.1943

205. Наливайко М.И. – 1918 г/р, укр. (Копиловская 61) арестован

206. Наумкина Ольга Николавевна – Софиевская 21/1 по домоупр. № 1005

207. Негрей Антон Антонович – 1888 г/р, укр. (Юрковская 34б/19) 26.07.1941 как заложников за 2-х убитых немцев

208. Нединцев Алексей Федорович – 1899 г/р, русск. (Фрунзе 5/2) забран ГЕСТАПО

209. Неижко Л.Ф. – 1889 г/р, укр. (Захарьевская 13/2) ночью 1942

210. Немцев – от 12100 по № 2104, евр. (Оболонский 6/1 и 6/13) 29.09.1941

211. Немцев – от 12100 по № 2104, евр. (Оболонский 6/1 и 6/13) 29.09.1941

212. Непомнящая Роза /дочь/ – 22 года, дом № 4, кв. Дети: мальчик – 4 года, дом № 4, кв. 22 Дети:

213. девочка – 2 года, дом № 4, кв. 22

214. Непомнящая Хана /мать/– 60 лет, дом № 4, кв. 22

215. Нечипоренко Василь Семенович – 1909 г/р, укр. (Хоревая 41) ночью 1943

216. Новакова Елена Михайловна – 1922 г/р, русск. (Фрунзе 4/4) забрана ГЕСТАПО

217. Новакова Татьяна Дмитриевна – 1917 г/р, русск. (Фрунзе 4/4) забрана ГЕСТАПО

218. Одноконь Мария – 1919 г/р, русск. Воздвиженская 65/7 (в июне 1943)

219. Олейник Федор Андреевич – 1903 г/р, русск. (Набер. Никольск. 4/12-17) как коммунист в 1943

220. Олейникова Варвара Ивановна – 1919 г/р, укр. (Межигорская 3/73) забрали в Германию

221. Онищенко – 1903 г/р, укр. (Красная Пл. 10/16) в 1943

222. Онищенко Василиса – Софиевская 25/3 по домоупр. № 1005

223. Орлянский Костантин Иванович – 1888 г/р, укр. (Набереж. Никольск. 17/17) как коммунист в 1941

224. Островский Михаил Иванович – 1907 г/р, русск. (Набер. Никольск. 15/2) как коммунист в 1943

225. Островский Семен Васильевич – 65 лет, дом № 10, кв. 2

226. Парай Петр Демьянович – 1891 г/р, белорус. (Костантиновская 1/8) арестован в 1943

227. Патлан – 1873 г/р, русск. (Воздвиженская 33/1) арестован

228. Петрова Татьяна Анатольевна – 1884 г/р, русск. (Воздвиженская 35/4) арестована

229. Пикуля Григорий Филимонович – 1920 г/р, укр. (м. Мостищ. 21) в 1942

230. Плохотнюк Николай Павлович – 1899 г/р, укр. (Флоровск. 12/1) как партиец в 1943

231. Побуковский В. П. – 1923 г/р, укр. (Червин. пер. 16) в 1942

232. Побуковский В. П. – 20 лет, русск. (Червинский пр. 4-б) убит немцами

233. Полонская – 1913 г/р, евр. (Ратманского 8/7) 29.09.1941

234. Полонская - 1937 г/р, евр. (Ратманского 8/7) 29.09.1941

235. Полонская Подя – 1932 г/р, евр. (Ратманского 8/7) 29.09.1941

236. Польская Вера – 17 лет (Крещат. пр. 7)

237. Польская Роза – 45 лет (Крещат. пр. 7)

238. Польский – 1878 г/р, евр. (Ратманского 3/20) 29.09.1941

239. Польский – 1883 г/р, евр. (Ратманского 3/20) 29.09.1941

240. Польский – 1888 г/р, евр. (Ратманского 3/20) 29.09.1941

241. Поляк Сима – 1883 г/р, евр. (Воложская 62/2) 29.09.1941

242. Поляков Петр Акимович – 1888 (Михайловский пер. 24/8)

243. Потапенко А.Е. – 1923 г/р, укр. (Петропавловская Пл. 17) арестован 1942

244. Пробегайлова Ефросиния Васильевна – 70 лет, русск. (Ильинская 91) убита при эвакуации

245. Пробегайлова Ефросинья – 1873 г/р, русск. (Ильинская 5/3) 29.09.1941

246. Проценко Евгений Тимофеевич – 1915 г/р, укр. (Набер. Никольск. 6/2) как командир Кр. Ар. в 1943

247. Прусаков Тартин Федорович – 1892 г/р, русск. (Фрунзе 115/4) ночью 1943

248. Пухель Ирина Ивановна – 1896 г/р, укр. (Флоровск. 6/8) в мае 1943

249. Пухель Леонид Осипович – 1902 г/р, евр. (Флоровск. 6/8) 29.12.1941

250. Пухель Раиса Леонидовна – 1928 г/р, евр. (Флоровск. 6/8) в мае 1941

251. Пшисо Йосиф – 55 лет, дом № 8, кв. 3

252. Рагунов Павел – 1906 г/р, укр. (Хоревая 39/30) арестован 1942

253. Рада Михаил Иванович – 1916 г/р, укр. (Юрковская 34б/19) 26.07.1941 как заложников за 2-х убитых немцев

254. Ревека – (Михайловск. Пр. 35)
255. Регулев Федор – 1908 г/р, евр. (Ильинская 7/1) 29.09.1941

256. Ренка Нехандр Григорьевич – укр. (Лермонтовская 341) 30.12.1941

257. Ривкина Фаня – 1913 г/р, евр. (Оболонская 40/9) 29.09.1941

258. Рожко Степан Афанасьевич – 1896 г/р, русск. (Межигорская 3/73) как партиец

259. Розенбау Евген. Яковлевна – 1883 (Михайловский пер. 24/8)

260. Розенбау Ефрос. Вас. – 1900 (Михайловский пер. 24/8)

261. Розенбау Леонид Евге. – 1926 (Михайловский пер. 24/8)

262. Рома /сын/ – 4 года (Михайловск. Пр. 35)

263. Романов Иван – 1901, украинец, Скасская 25/9 (в 1942).

264. Рудник – 1893 г/р, евр. (Фрунзе 87/3) 29.09.1941

265. Рудник – 1926 г/р, евр. (Фрунзе 87/3) 29.09.1941

266. Рутицкий – 1908 г/р, евр. (Скасская 8/12) взят на работу в 1941 и не вернулся

267. Руцкая Валя (ребенок) – 1934 г/р, укр. (Оболонская 43/2) 01.10.1941

268. Руцкая Мария – 1921 г/р, евр. (Оболонская 43/2) 01.10.1941

269. Руцкая Нина /жена/ - 1910 г/р, евр. (Оболонская 43/2) 01.10.1941

270. Рымарь Евгений – 1891, украинец, Скасская 8/3 (в 1942).

271. Сава – 55 лет, евр. (Житний Базар 3/10) убит немцами

272. Сагащенко Алексей – 1904 г/р, укр. (Н. Вал 31/10) как работника Н.К.В.Д.

273. Самарина Раиса Львововна – Михайловский пер. 18/4 по домоупр. № 1005

274. Сапожников Йосиф – 1888 г/р, евр. (Ильинская 9/3) 29.09.1941

275. Сапожников Фаня – 1913 г/р, евр. (Ильинская 9/3) 29.09.1941

276. Свитличный Николай – укр. (Пушкинская 45/8) арестован

277. Сисенков Алексей Андреевич – 1899 г/р, укр. (Аннинков пер. 16) в 1942

278. Слободской – 1878 г/р, евр. (Ратманского 5/5) 29.09.1941

279. Слободской – 1883 г/р, евр. (Ратманского 5/5) 29.09.1941
280. Смельченко Василий – 1921 г/р, укр (Хоревая 46/5) как комсомолец

281. Соер Борис Степанович – 1912 г/р, укр. (Н. Вал 61/5) 04.09.1943

282. Сотниченко – Софиевская 23/2 по домоупр. № 1005

283. Спиртус /жена/ – 50 лет, дом № 10, кв. 7

284. Спиртус /муж/ – 60 лет, дом № 10, кв. 7

285. Спорник Мария Ефимовна – 1877 г/р, укр. (Фруктовая 13) арестована

286. Стаканов – 1879 г/р, русск.(Хоревая 43/43) ночью 1943

287. Старобинский – 1879 г/р, евр. (Ратманского 8/2) 29.09.1941

288. Струкачев Е.И. – 1899 г/р, русск. (Петропавловская Пл. 5/1) арестован 1942

289. Стукало Иван П. – 1913 г/р, укр. (Ввеленская 26/2) арестован

290. Сударенко Дарья – (Крещат пр. 7 кв. 15)

291. Сударенко Єстер – (Крещат. пр. 7 кв. 15)

292. Сударенко Ольга – (Крещат. пр. 7 кв. 15)

293. Сударенко Рая – (Крещат. пр. 7 кв. 15)

294. Сударенок Миша – 12 лет. (Крещат. пр. 7 кв. 15)

295. Сударенок Поля – 4 года, (Крещат. пр. 7 кв. 15)

296. Сухацкая Нюся – 1913 г/р, пол. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943

297. Сухацкий Эдвард – 1903 г/р, пол. (Н.Вал 17/8) арестован в 1943

298. Сысов Афанасий Егорович – 1886 г/р , укр. (Скасская 6/11) арестован и не вернули

299. Сысоева Любовь Васильевна – 1893 г/р, укр. (Скасская 6/11) арестована и не вернули

300. Сыченко Ануфрий Иванович – 1892 г/р, белорус. (Набереж. Никольск. 17/17 ) как коммунист в 1941

301. Терлецкий Иван Станиславович – 1908 г/р, укр. (Клабищенский 14а) арестован 1942

302. Титаренко Василий Ильич – 1920 г/р, укр. (Фрунзе 111/2) ночью 1943

303. Ткаченко Анатолий Фил. – дом № 4, кв. 20.

304. Ткаченко Надежда Петровна – 1917 г/р, укр. (Воздвиженская 27/3) 27.08.1943 работала в Н.К.В.Д.

305. Топаскм – 1893 г/р, евр. (Ратманского 5/3) 29.09.1941

306. Топаскм – 1921 г/р, евр. (Ратманского 5/3) 29.09.1941

307. Топаскм – 1940 г/р, евр. (Ратманского 5/3) 29.09.1941

308. Топран Маня – 1940 г/р, евр. (Оболонская 40/11) 29.09.1941

309. Топран Миша – 1930 г/р, евр. (Оболонская 40/11) 29.09.1941

310. Топран Ольга – 1913 г/р, евр. (Оболонская 40/11) 29.09.1941

311. Третяков К. В. – 1897 г/р, укр. (Старо-Забарская 11) в 1942

312. Тюрменко Митя – 1924 г/р, (Ввеленская 39/42) арестован на работе

313. Ульянов Михаил Емельянович – 1877 г/р, русск. (Дегтярна 12) на квартире в 1943

314. Утвенко Федор – 1908 г/р, укр. (Воложская 54/6) ночью 1943

315. Файер – 1893 г/р, евр. (Фрунзе 87/4) 29.09.1941

316. Файер – 1925 г/р, евр. (Фрунзе 87/4) 29.09.1941

317. Фальдман – 1893 г/р, евр. (Оболонский 3/3) 29.09.1941

318. Финзельман – от 120777 по № 2082, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941

319. Фира – 35 лет (Криц. пр. 7 кв. 8)

320. Фищенко (имя неизвест) – 7 мес., (Боричев Ток 26/4) убит/а немцами как ребенок коммуниста

321. Фищенко /ребенок/ - 7 месяцев, русск. (Боричев Ток 26/4) в 1942

322. Фищенко Иван – 1895 г/р, русск. (Боричев Ток 26/4) в 1942

323. Фищенко Иван – 48 лет, русск. (Боричев Ток 26/4) убит немцами как коммунист

324. Фищенко Пелагея – 45 лет, русск. (Боричев Ток 26/4) убита немцами как жена коммуниста

325. Фищенко Пелагея /жена/ - 1898 г/р, русск. (Боричев Ток 26/4) в 1942

326. Халин М.М. – 1881 г/р, русск. (Захарьевская 32/4) с работы 1942

327. Харчекнко Митрофан Григорьевич – 1883 г/р, укр (Фруктовая 4) убит в гестапо

328. Хереский Антон Станиславович – 1917 г/р, укр. (Садовая 13) убит в гестапо
329. Хорошенова Татьяна Александровна – 1919 г/р, русск. ( Ливера 34/27) 03.03.1943

330. Хромченко Дмитрий С. – 1924 г/р, укр. (Ввеленская 27/13) арестован на работе

331. Хуторская Нина – 1941 г/р, евр. (Ильинская 7/1) 29.09.1941

332. Хуторская Рива – 1913 г/р, евр. (Ильинская 7/1) 29.09.1941

333. Хуторская Роза – 1939 г/р, евр. (Ильинская 7/1) 29.09.1941

334. Цехановский Владимир – 1893, поляк, Скасская 8/5 (в 1942)

335. Цыпенюк Двойра – 1883 г/р, евр. (Оболонская 47/11) 29.09.1941

336. Ченалов Федор Максимович – 1893 г/р, руccк. (Житний Базар 2/13) расстрелян немцами 1942

337. Черкасский В.Т. – 1908 г/р, укр. (Копиловская 20) партиец

338. Черняковский Борим Григорьев – 1925 г/р, укр. (Спасская 16/2) в 1942

339. Черняковский Григорий Ант. – 1887 г/р, укр. (Спасская 22/4) в 1942

340. Черняковский Иван Михайлович – 1904 г/р, укр. (Вышгородская 46а) 28.01.1943

341. Чубина Надежда Федоровна – 1924 г/р, укр. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан

342. Шалаев Г.Е. – 1893 г/р, русск. (Захарьевская 5/1) с работы 1942

343. Шамис - 1901 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941

344. Шамис - 1906 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941

345. Шамис - 1931 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941

346. Шамис - 1932 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941

347. Шамис - 1933 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941

348. Шамис - 1937 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941

349. Шахов Федор Федорович – 1906 г/р, русск. (Оболонская 6/1) 02.02.1943

350. Шахова Нина – 1906 г/р, русск. (Оболонская 6/1) 02.02.1943

351. Шахова Тамара – 1934 г/р, русск. (Оболонская 6/1) 02.02.1943

352. Шевченко Николай – 1904 г/р, укр. (Фрунзе 59/2) арестован в 1943

353. Шейхман Александра – 1915 г/р, евр. (Ильинская 5/1) 29.09.1941

354. Шейхман Зюся – 1938 г/р, евр. (Ильинская 5/1) 29.09.1941

355. Шейхман Леля – 1939 г/р, евр. (Ильинская 5/1) 29.09.1941

356. Шейхман Микля – 1903 г/р, евр. (Ильинская 5/4) 29.09.1941

357. Шидловская Фекла Андреевна – 1887 г/р, укр. (Садовая 12) убита в гестапо

358. Школьник /отец/ – 40 лет, дом № 12, кв. 3

359. Школьник /сын/ – 20 лет, дом № 12, кв. 3

360. Шкуротовский – (Крещат. пр. 7 кв. 15)

361. Щербаков Мотр. Васильевич – 1883 г/р, русск. (Фрунзе 7/9) ночью 1942

362. Щербакова Вера – 1913 г/р, русск. (Фрунзе 7/9) ночью 1942

363. Юрчекнко Ефросиния Трофимовна – 1888 г/р, русск. (Житний Базар 8/27)расстреляна немцами в 1942

364. Ютенко Иван Сергеевич – 1908 г/р, русск. (Воздвиженская 33/7) арестован

365. Ющенко Григорий – 1903 г/р, укр. (Ильинская 2/13) в июне 1943

366. Якилец Евгения Григорьевна – 1901 г/р, укр. (Вышгородская 112) в 1942

367. Яковлев (имя и отчест. неизвестно) – 64 года, русск. (Боричев Ток 26/6) Расстрелян немцами

368. Яницкая Харитина – 1898 г/р, русск. (Воздвиженская 61/4) в 1942

369. Яро Мария – 1868 г/р, укр. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943

370. Яро Мария – 1903 г/р, укр. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943

371. Ярославская Анна – 1885 г/р, евр. (Воздвиженская 19/5) 29.09.1941

372. Ярошенко Петр Иванович – 1890 г/р, укр. (Ввеленская 23/3) арестован

373. Ященко Павел Андреевич – М/Подвал. 27/5 по домоупр. № 1008

 

 

 

                                                                                                                                                                                 

 

                                                                                                              Розстріляні роми 

1. Волошин Василь

2.Кракова Ольга

3.Григориченко Любов

4.Григориченко Ніна

5.Григориченко Дминтро Иванович

6.Набаранчук Іван Григорович

7.Набаранчук Григорій  Іванович

8.Сандуленко Маня

9.Марковська

10.Праська Шура 

11.Праська Манька 

12.Праська Раїса