Світла пам’ять пам’ять про Ярову Софію Григорівну не згасне.....

01.10.2020

З глибоким, гірким сумом сприйняли звістку про смерть Софії Григорівни Ярової. Людини з Великої Літери, гуманістки, патріотки, вчительки.

Софія Григорівна, як дбайлива мати, плідно співпрацювала з Національним історико-меморіальним заповідником «Бабин Яр» з моменту його заснування. Разом ми берегли для прийдешніх поколінь нетлінну пам’ять про десятки тисяч невинних жертв людино-ненависницького націонал-соціалістичного окупаційного режиму.

Життя Голови Асоціації Праведників народів світу, України і Бабиного Яру Софії Григорівни Ярової – приклад безмежної любові до ближнього, приклад людяності і добра для всіх нас і майбутніх поколінь.

Нам всім буде не вистачати глибокої мудрості цієї Жінки, родина якої у роки воєнного лихоліття врятувала сімох єврейських життів під ризиком втрати свого власного життя.

Господь Бог призвав її до себе саме в роковини того дня, коли врятовані нею люди були б знищені нацистами.

Найкращим вшануванням  світлої пам’яті Софії Григорівни буде створення Меморіального музею пам’яті жертв Бабиного Яру та встановлення композиційних елементів Алеї Праведників у Заповіднику про що вона мріяла. І ми повинні це зробити.

Світла пам’ять про Софію Григорівну не згасне, не згине ніколи. Сумуємо… Будемо вічно пам’ятати.