Траурна хода «Дорогою смерті»

15.09.2021

15 вересня 2021 року працівниками Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» біля пам’ятного знаку «Менора» проведено тематичну виставку «Історія євреїв України і Голокост». Протягом дня виставку, яку присвячено трагедії, що сталася в урочищі Бабин яр 80 років тому, відвідали тисячі людей, у тому числі учні та студенти столичних навчальних закладів.

У цей день також відбулась традиційна хода представників єврейських організацій України, киян та гостів столиці. Люди символічно пройшли «дорогою смерті» –  останнім шляхом жертв, яких нацисти розстріляли 29 і 30 вересня 1941 року.

Біля пам’ятного знаку «Менора» головний рабин Києва і України Моше Реувен Асман та головний рабин Києва і України громад прогресивного юдаїзму, духовний лідер Релігійного Об'єднання громад прогресивного юдаїзму України Олександр Духовний помолились за душі загиблих.

У траурній акції участь взяли народні депутати України, посли та представники дипломатичного корпусу, громадські діячі, медіа-представники та колектив НІМЗ «Бабин Яр».