У Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр» представники релігійних конфесій помолилися за мир в Україні

25.05.2022

24.05.2022р. в Заповіднику представники різних релігійних конфесій із європейських країн помолилися за мир в Україні.

«Країна у стані війни – то завжди місце небезпеки, але ми хотіли продемонструвати вам свою солідарність. Адже українці живуть у цьому стані щодня. Я у захваті від стійкості українців, від їхньої працелюбності. За довгу подорож я побачив, як багато людей працюють на землі: старі та молоді. Країна живе, і ми молимося, аби Бог вас підтримав, і ви знову були вільними», – сказав помічник генсека Мусульманської ради Британії імам шейх Ібрагім Могра.

Англіканський єпископ із Британії, преподобна Джо Бейлі Веллс приєдналася до делегації, дізнавшись про можливість відвідати Київ. У неї в помешканні живуть біженці із Маріуполя. Усе містечко Доркінг у графстві Суррей з лютого майорить синьо-жовтими прапорами. Тож питання їхати чи не їхати не стояло. «Ісус завжди із тими, хто страждає. І Україна нині у центрі молитов усього світу. Звісно, ризик є, війна триває три місяці, і не мусимо про неї забувати. Світ має нагадувати Україні, він її любить і не забуває», – сказала вона.

Усі представники конфесій переконані, молитва – це дуже сильна зброя, і “якщо просити у Бога миру, він його дасть”.