Відкриття виставки

28.09.2016

28 вересня 2016 року Національним історико-меморіальним заповідником „Бабин Яр” спільно з Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією відкрита виставка „ Бабин Яр – наш спомин, наш біль” в Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району (вул. Драйзера, 6). Виставка триватиме до 25 жовтня.

На виставці вперше в історії представлені поіменні списки Праведників. Списки Праведників зібрані та систематизовані науковими працівниками Заповідника. Всього оприлюднено 4936 прізвищ Праведників, це 2515 Праведників народів світу, 2166 Праведників України та 255 Праведників Бабиного Яру.

Ще одна унікальність цієї виставки в тому, що вперше поряд з  музейними предметами воєнного часу, документами, фотографіями, книгами будуть представлені авторські полотна та репродукції художників (вітчизняних і іноземних), в яких відображена трагедія  Бабиного Яру та Голокосту (Франчука В., Білозора О., Ю. Скаканді, Г. Разумова, Овчинникова В.Ф., Клейнера І. О.,  Гольда Г. М., Моложанової О.,  Пронтенко О., Володіна С. О., Звягіна М.Л., Бурака О.П., Хаїма Гольдберга).