Євген Нищук перевірив виконання робіт з благоустрою Бабиного Яру

30.08.2016

30.08.2016 Міністр культури України Євген Нищук  перевірив стан виконання плану заходів з підготовки та проведення у вересні 2016 р. 75-х роковин трагедії «Бабиного Яру».З метою належного проведення жалобних заходів Євген Нищук оглянув як виконуються роботи з благоустрою території Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”, як облаштовуються алеї, як відбувається реставрація пам’яток.

В даний час ведуться роботи з реставрації пам’ятного знака „Менора”, перенесення на початок Алеї Мучеників пам’ятного знака розстріляним дітям, встановлення пам’ятного знака розстріляним ромам, виготовлено проектно-кошторисну документацію, проводиться реконструкція трьох алей із заміною елементів мощення та благоустрою, розпочато роботи з реставрації „Пам’ятника радянським громадянам і військовополоненим солдатам і офіцерам Радянської Армії, які загинули від рук німецько-фашистських окупантів у районі Сирецького масиву м. Києв, вже проведені роботи з реставрації пам’ятного знака «Хрест в пам’ять про розстріляних у Бабиному Яру української поетеси О. Теліги та членів ОУН»

Євген Нищук наголосив на необхідності встановлення інформаційно- роз’яснювальних стендів на території Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр” та прилеглій до нього території на двох мовах: українській та англійській.