Site logo

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, відкрилася виставка «Вкрадене дитинство». Пам'ять про єврейських дітей, які стали жертвами злочинів в минулому, та нагадування про долю дітей в Україні під час російської агресії – лейтмотив виставки «Вкрадене дитинство», яка розпочала роботу сьогодні у виставкому центрі «Жива пам'ять». Експозиція представляє документи та речі з архіву Левітаса, роботи сучасних українських митців Михайла Алексеєнка та Юлії Беляєвої.

В. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв, постійний заступник Посла ФРН в Україні Тім Пранґе та очільниця заповідника «Бабин Яр» Роза Тапанова на відкритті виставки наголосили на важливості спільної роботи як над збереженням пам’яті про минуле, так і над покаранням винних у сучасних злочинах проти дітей.

Виставковий проєкт реалізовано НІМЗ "Бабин ЯР" за підтримки Посольства Німеччини в Україні та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України. Виставка триватиме впродовж червня 2024 року.