Site logo

До Дня пам'яті жертв Бабиного Яру відкрилась мультимедійна документальна виставка "Бабин Яр: Дзеркала смерті”, присвячена 82-м роковинам трагедії. Для глядачів вона буде відкритою з 29 вересня 2023 по 28 жовтня 2023 року.

Виставка дає можливість глядачу пройти шляхом, яким йшли у свій останній путь київські євреї 29 вересня 1941 р. За часів Другої світової війни у Бабиному Яру загинуло близько 100 тис. осіб: євреїв, українців, ромів... Але виставка не лише про них. У численних дзеркалах глядач побачить відображення долі жертв Голодомору і Маріуполя, депортованих кримських татар і розстріляних ромів, в’язнів ГУЛагу, Сирця та Ягідного, військовополонених, вбитих у Катині, Дарниці та Оленівці…

Участь у відкритті експозиції взяли в.о. Міністра культури і інформаційної політики України Ростислав Карандеєв, посол Держави Ізраїль пан Міхаель Бродський, постійний заступник Посла Федеративної Республіки Німеччина пан Тім Пранґе, заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров, генеральна директорка Музею історії міста Києва Діана Попова, представники ЗМІ.

Організатори виставки: НІМЗ "Бабин Яр", Музей Києва. Museum of Kyiv, Громадський комітет для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру.